שאלה מה דעתכם ?

ronen1981

New member
שאלה מה דעתכם ?

אני זה זמן מה משתעשע עם רעיון , אני פשוט לא יודע איך הוא יתפס בעיני הסביבה ולכן זה רק בגדר רעיון בינתיים ואני שואל לדעתכם.

אני מחפש חברת נפש שתיהיה סקסית בעיני מישהי ששקולה לי , עכשיו זה מאוד קשה למצוא ואני כבר רוצה למצוא
, ולכן הרעיון שלי הוא איכשהו לתת מוטיבציה לסביבה להתאמץ קצת יותר ולעזור לי בחיפושים באופן יותר אקטיבי .

נניח למשל להציע פרס כספי של 1800 שקל (זה חי מאות שקלים
ללא ריבית והצמדה ) שינתן בעתיד למי שיכיר לי את האישה שבסופו של דבר תיהיה אשתי (נניח את הכסף אני אמסור אחרי שהיא תסכים להצעה שלי להתחתן למי שהכיר ביננו שהוא לא יצטרח לחכות יותר מידי עד לחתונה עצמה )

מה אתם חושבים על הרעיון ? מה הייתם חושבים על גבר שהיה מפרסם הודעה כזאת ?
האם נראה לכם שזה יעזור ?

Jake Speed

New member
יעזור. אני מתנדב

רק תשלח קודם את הכסף, שנדע שאתה אמיתי.

כל השאר בדרך.

יאמר לזכותי

שזוג אחד חיתנתי...
הכרתי אותו בפורום הכרויות, אותה בפורום בינו לבינה, כמדומני.
היתה לי הרגשה טובה שהתבררה כנכונה.

אפילו לא צריך להשקיע מכספך...
פשוט לשווק את עצמך נכון...

הרי מן הסתם שתרצה מישהי שהיא "סקסית בעיניך".
גם חברת נפש זה מובן מאליו...
אבל איך אפשר לדעת שהיא שקולה לך?

ronen1981

New member
אוקי אז ככה.

על השאלה שלך עניתי כבר מראש במודעות אחרות שלי פה :

זה בגדול מה שאני מחפש כמובן שאני מוכן לחרוג בקצת מהאמור, האמור זה משהו שישר ידליק אותי אבל בהחלט יתכן שאני אכיר מישהי שלא בדיוק עומדת בכל התנאים ועדיין אתאהב באישיות שלה ובאיך שהיא כמכלול ו....

אני בן 31
היא צריכה להיות בת 24-32

אני בעל תואר בהנדסת חשמל מהטכניון ועובד היי-טק
היא צריכה להיות בעל תואר או מקצוע\קרירה בהתאם ,אבל למשל אם היא רוצה לעבוד רק חצי משרה ולהיות בבית לדאוג לבית לי ולילדים העתידיים זה גם בסדר אבל אז היא צריכה להביא ערך מוסף במקומות אחרים
.

אני אתאיסט
היא צריכה להיות אתאיסטית או לפחות אגנורסטיקנית ,מוכן לפשרה שהיא מאמינה באלוהים שלא אכפת לו מה אנחנו עושים אבל שוב אז היא צריכה להביא ערך מוסף במקומות אחרים

לדעתי וגם על-פי לא מעט אנשים אחרים אני נראה טוב (התגובות לרוב נעות בין חמוד לחתיך )
היא צריכה להיות בהתאם

אני חכם (מחונן )
מחפש מישהי חכמה וחריפה , מוכן לפשרה שתיהיה ממוצעת בתמורה לכך שתיהיה אדם מאוד חם ולבבי שחשוב לו מאוד חום ומגע
.

אני אדם מאוד תקשורתי
היא צריכה להיות מאוד תקשורתית , אין פשרות בסעיף הזה !

אני אדם חם ורגיש
היא צריכה להיות אדם חם ורגיש (לגבי רגיש נראה לי שזה פחות בעיתי אצל נשים למצוא אבל עדיין מציין )

אני רוצה ילדים 2-4 (תלוי ביכולת הכלכלית שלי ושלה ביחד ובאופי הקרירה שלה )
היא אמאית מאוד ורוצה ילדים אפילו יותר ממני

אני מחפש חברת נפש לכל החיים
היא מחפשת חבר נפש לכל החיים .

אני אדם מאוד מגונן כשמדובר במשפחה שלי (שהיא כמובן תיהיה חלק ממנה בהנחה שנתחתן )
היא צריכה להיות אדם מאוד מגונן כשמדובר במשפחה שלה (שאני אהיה כמובן חלק ממנה )

שאני אוהב אותה יותר מאשר אני אוהב את עצמי .
שהיא תואהב אותי יותר מאשר היא אוהבת את עצמה .

אני בעל דימוי עצמי גבוהה וביטחון עצמי גבוהה.
היא בעלת דימוי עצמי גבוהה וביטחון עצמי גבוהה .

מבחינה חיצונית אני :
179 (יחף
)
שוקל 72 קילו
שער חום כהה
עיניים חומות עם ברק (יש נשים שאמרו שהן אוהבות את העיניים שלי )
עסקתי בשחיה מהגן עד כיתה ט ברצף דבר שעיצב את הגוף שלי באופן מסויים בשלב חשוב זה של ההתפתחות שלי ובא לידי ביטוי (יחס של כתפיים לישבן
).

מבחינה חיצונית היא :
גובה 158-180
משקל 48-70 בהתאמה לגובה (למשל 160 במשקל 53-49 זה סבבה לגמרי אם זה מפוזר במקומות הנכונים
)
שער: עדיפות לפי הסדר שחור או אדום ,חום, גוונים של חום , בלונד
עיניים : עדיפות לפי הסדר ירוק או חום ירוק,חום או שחור , כחול כהה ,כחול בהיר .
גוף יפה , חזה לא קטן ולא גדול מידי שיהיה נשי
, ישבן שיהיה מה לתפוס אבל שוב לא בהגזמה
.

כנרת 26

New member
אחרי כל מה שרשמת..

אתה באמת מתפלא שאתה לא מוצא מישהי ?

נראה לי שתצטרך יותר מ1800 שקלים כדי לשכנע מישהו לעזור לך למצוא את האחת.. אתה חתיכת פרפקציוניסט

ronen1981

New member
אני יודע היטב למה קשה לי למצוא מה שאני מחפש.

תחילה כנרת ממש כואב לי לראות את התגובה שלך שהיא תוקפנית , במיוחד לאור זה שאני לך ברמה האישית לא עשיתי שום דבר רע ,ואת ממש שופטת אותי לחומרה מבלי להכיר אותי באמת וזה חבל ....

היו לי מערכות יחסים , המערכת יחסים האחרונה הרצינית היתה 3.5 שנים (חברים שלי חשבו שנתחתן , אבל נפרדתי ממנה אחרי שגרנו ביחד חצי שנה כי הבנתי שאנחנו לא מתאימים לחתונה למרות שמאוד אהבתי אותה )

באשר לדבריך דעי כי כבר היום אנשים עוזרים לי למצוא בלי שום כסף , הכסף היה רעיון כדי להגביר את המאמצים של מכרים שפחות מכירים אותי בעיקר והוא לא יושם אני רק התיעצתי איתכם בפורום בפתיחות ובכנות (אולי טעיתי שהיתי כה פתוח ).

אני יודע שאני פרפקציוניסט נולדתי כזה לא בחרתי בזה ואני עובד על עצמי בנושא זה , הורים שלי פרפקצוניסטים וכנראה גם הורים שלהם . הורים שלי נשואים באושר כבר מעל 36 שנה , אבא שלי גם היום כל בוקר מזכיר לאמא שלי כמה שהוא אוהב אותה וממשיך לקנות לה פרחים מידי פעם סתם כי בא לו ,זה מה שאני מכיר וזה מה שאני רוצה לעצמי להיות עם חברת נפש שאוהב גם אחרי 20,30,40... שנה יחד .

בבקשה לא לשפוט אותי לחומרה מבלי להכיר אותי את האופי שלי והאשיות שלי , אני חושב שאני מאוד הוגן במה שאני מחפש , ואם תקראי שוב את ההתחלה תראי שאני מוכן ללא מעט פשרות וחלופות במה שאני מחפש .

אם נפגעת מדברי אני מתנצל בכנות עם כל הלב לא היה לי כונה לפגוע בך ולעורר אצלך תוקפנות .

ronen1981

New member
למה ?

למה להיות כזו צינית ?

אני אמרתי שם משהו שבא לפגוע בך באופן אישי ?

למה את מרשה לעצמך להיות כזו צינית כלפי אדם שנפתח ומדבר בכנות ולא עשה דבר לפגוע בך באופן אישי ?

קצת הומור...

אתה חייב להודות שיש בזה משהו משעשע כשמישהו מעלה הודעה בסגנון: " אני חתיך, אני חכם, אני מצליח ומוצלח, יש לי רשימה של 20 סעיפים, אם את עונה עליהם נא לפנות אליי ונכיר".

אבל תשמע, אם מצאת שזה עובד בשבילך, תתעלם ממני, מאדם ומכנרת. כל אחד ומה שטוב לו.

שיהיה בהצלחה

ronen1981

New member
לא יקירתי

תוקפנות באמצעות ציניות ואח"כ היתממות שמדובר בהומור תשאירי לחברים שלך עלי זה לא עובד .

זו היתה תגובה שלי לאדם לגבי שאלה "איך יודעים שהיא שקולה לי " , אבל את צודקת בדבר אחד בפורומים אסור לדבר בכנות ובפתיחות , המסר התקבל והופנם שיהיה לך יום מקסים .

צלשלספק

New member
אחשלו... Lighten up

בידידות, כן?

לא נראה לי שהייתה לה כוונה לעקוץ או חלילה לפגוע.

קשה לפספס את הנחישות שלך במציאת הקשר הנכון עוברך דרך הפוסט שהעלת. אממה מה, יכול להיות שאתה קצת אובר-ממוקד ונחוש מדי במציאת בת הזוג העתידית בפרמטרים של שחור ולבן - וזה בעצם מה שמקלקל לך? הרי אם הדרך שלך הייתה עובדת לא היית נזקק לפוסט הזה, הלא כך?

שלא ישתמע מדברי שאתה צריך או אמור לצאת עם בחורות שלא ממש מתאימות לך כש"לא מרגיש לך לנכון" להיות "שם", בהחלט יכול להיות
שאם קצת "תשחרר" ותזרום, דברים יסתדרו מעצמם.

בכל מקרה בהצלחה.

ronen1981

New member
אז ככה...

בנוגע אליה זכותך להחזיק בדעה שונה ,לי לאור התגובה שלה בשרשור אחר והאופן שהיא מגיבה פה אלי כבר מספר הודעות כולל האחרונה שראיתי די ברור שאני צודק לגביה ואני יכול להרחיב ולנמק הרבה מעבר אבל ככה על קצה המזלג קח לדוגמא משהו שהיא רשמה על עצמה כתשובה לשאלה "ואם מישהו היה עושה לי דבר כזה, הייתי מאחלת לו מוות בייסורים" .

הפוסט התחיל ברעיון שהוא אמצעי נוסף (אמצעי נוסף כחלק ממכלול ) להכיר מישהי ולמעשה בקשה פתוחה וכנה לגבי רעיון זה (הרבה היו נגד ומעט היו כנים ואמרו שחשבו על רעיון זה בעצמם מכל מקרה לא זו הנקודה) ,אח"כ הגבתי לשאלה של אדם ,ותגובה זאת גררה תוקפנות מצד שתי נשים כנראה כי נפגעו למרות שמה שנכתב שם לא היה שם משום לפגוע במישהו אלא לחשוף משהו עלי ותשובה כנה ופתוחה ובטח שבטח ללא שום כוונה לפגוע במישהי ,כעת שים לב להבדל בין האופן שהגיבו אלי שתי הנשים והאופן שהגבתי חזרה ושים לב לאופן השונה ששתי הבחורות הגיבו (או לא הגיבו) בהמשך.

מכל מקרה לא נמשיך לחפור בנושא זה ונתמקד בפרמטרים וכד... אם תקרא את ההתחלה תראה שאין שם שחור ולבן וכן יש מקום לאפור בחלק מהמקרים אפילו פרטתי מהו אותו "אפור" כך שטענה כאילו אני נחוש מידי "במציאת בת הזוג העתידית בפרמטרים של שחור ולבן " אינה נכונה אם היא מתבססת על הפוסט שלי .

עכשיו אני שואל אותך שאלה פתוחה , למה בישראל אחת מ3 זוגות מוצא עצמו ברבנות ? ולמה בארה"ב אחת משני זוגות מתגרשים ?
ברור שיש מכלול סיבות לכך ,אבל אני אישית נוטה להאמין שחלק מזה נובע מכך שאנשים לא יודעים מה הם צריכים באמת ולא מודעים לעצמם מספיק ולפעמים נכנסים בטעות למערכת יחסים עם אדם שלא מתאים להם באמת ואף מתגרשים ,ואני כפי שכבר ציינתי לא מחפש סתם מערכת יחסים , ולא מחפש סתם סקס , אני מחפש משהו מאוד מוגדר שהוא חברת נפש לכל החיים שהיא סקסית בעיני , וברור לחלוטין שמעצם זה שמה שאני מחפש מאוד מוגדר וקשה למצוא אני צריך לחפש מתוך קבוצה צרה יותר שממקסמת את הסיכוי למצוא זאת .

כמו כן הקושי שלי בלמצוא במידה רבה יותר לצורך העניין נובע מכך שאין לי הרבה זמן לחפש בגלל אופי העבודה + הלימודים שלי , והעובדה שאני לא אלך לבד החוצה להסתובב סתם ככה .

אני מאמין באמירה הבאה : חשוב שאדם יפעל יאהב ויכיר במה שהוא היינו , וידע תמיד להכיר במה שהוא איננו כדי להצליח בכל תחום בחייו .

sweetdreams

New member
חחח קצת קשה לי להגיד לך שאתה טועה

כי אין ספק שאם תמצא מישהי בדרך הזאת, אז זו תהיה מישהי שללא ספק מתאימה לך.
אבל.....
וואי, בנאדם, ההודעות שלך כאן בשירשור הן באמת הזויות. וזה לא מפתיע אותי שאילו התגובות שהן גוררות. נכון, חלקן ציניות יותר וחלקן ציניות פחות, אבל בבסיסן רוב המגיבים מנסים להגיד לך את אותו הדבר - משהו באופן הניסוח שלך של מה שאתה רוצה הוא ממש לא בסדר. זה נשמע ממש מצחיק במקרה הטוב או ממש מרגיז במקרה הרע, אבל זה ממש לא נשמע רציני. ואם אתה לא מודע לזה ובוחר לתקוף את אלה שמגיבים לך, אז אתה זה שתמים/מיתמם.

ronen1981

New member
היי

"אין ספק שאם תמצא מישהי בדרך הזאת, אז זו תהיה מישהי שללא ספק מתאימה לך" מצויין לשם אני מכוון ,חברת נפש לכל החיים מישהי שאוהב יותר משאני אוהב את עצמי
.

"משהו באופן הניסוח שלך של מה שאתה רוצה הוא ממש לא בסדר." אני הבנתי את הנקודה הזאת ובטאתי זאת בתגובתי לאדם כשאמרתי "הכנות הפתיחות הסטנדרטים המבוטאים והישירות שלי לאנשים מסוימים קשה להתמודד איתה .
"
ואני יכול להוסיף שבמקרה הזאת זה לא משנה אם אני צודק או לא , משנה איך גרמתי לאנשים מסויימים להרגיש
.

אם תעברי על כל השרשור תראי שיש אנשים שידעו להבהיר עצמם כדי שאבין מה "מרגיז" או "מצחיק" גם אני עצמי הכרתי בכך אחר כך אם תשימי לב בחלק מהתגובות המאוחרות שלי .

וכן אני תמים , אני אבל אדם מאוד כנה ולכן אני לא מיתמם
,לי אין בעיה להתנצל כפי שראית בתגובתי לכנרת, ואין לי בעיה להכיר בכך שטעיתי אם טעיתי .

ושימי לב שאני לא תקפתי אנשים ,רק אדם אחד שהגיב אלי בתקפנות שאני סובר שהיא אדם תוקפן הראתי לה שאני לא עלה נידף ברוח שהיא יכולה לתקוף ללא מענה מצידי כי זה מה שאנשים תוקפנים מבינים .

והינה התנצלות גורפת לכל מי שאולי נפגע מהדברים שלי באמת ובתמים לפגוע לא היתה לי כוונה באף אחד או אחת
.

ronen1981

New member
ואל תדאגי קראי סעיף 7 בסקר של אדם

"7. האם תהיה לך בעיה אילו בן הזוג לא יהיה קשוב לצרכיך הרגשיים, אלא אם תצהיר על כך באופן מילולי? כן כי נשים אמורות להיות רגישות ואני לא הולך להיות עם אישה לא רגישה."

למעלה