שאלה מוזרה אבל זקוקה לתשובה......

LaLyBeLL

New member
שאלה מוזרה אבל זקוקה לתשובה......

אוקי מישהי כאן שמעה על המילון של אלפית-אנגלית? וראיתן פעם את הכתב של האלפית ? (מן הסתם ראיתן בשר הטבעות...) אני פשוט מחפשת מילה יפה באלפית ועדיף שאני לא אגיד את הסיבה!! חח למרות שבטח ענת יכולה לנחש

little bry

New member
חחחחחחחחחח

מה שמזכיר לי שאני צריכה להחזיר את 2 הצריחים לספריות הוידיאו מחר
ואלפית? חחחחחחחח לא נראה לי אבל אני אנסה לחפש לך!

LaLyBeLL

New member
אוקי.. חח

אני יודעת איפה יש מילים וכאלה רק רציתי לדעת אם יש עוד מישהו שמכיר אם ידוע לו פשוט על מילה יפה.. סיבה מוזרה אז עדיף שאני לא אגיד למרות שאז זה אולי יהיה קצת יותר מובן חח

LaLyBeLL

New member
חח.. יכול להיות נחמד

אבל אני רוצה לראות איך זה נראה בכתב של אלפית..
טוף האמת שאני צריכה למצוא אתר עם מילים כאלה

LaLyBeLL

New member
../images/Emo8.gif

הייתי עושה את זה בפעם הקודמת אבל לא ידעתי שאני יכולה להביא תמונות/ציורים של מה שאני רוצה כדי שיעשו לי.... הבנת???? חח מתי את באה אלי היום ד"א?? ואני שולחת את קלי לשליחות בדצמבר לבכורה של שר הטבעות 3 ואמרתי לה שחובה עליה להשיג לי משהו של אורלי.. חחחח מסכנה.. לא נורא היא הסכימה

LaLyBeLL

New member
חחחחחחחח

משני הצריחים.. אבל זה יהיה לא ממש מתאים לסיבה שאני רוצה את זה טוף אני אגיד אני הולכת לעשות קעקוע וחשבתי על משהו באלפית כי זה יכול להיות יפה ככה שלקעקע עלי שכולם הולכים למות זה לא ממש מתאים

LaLyBeLL

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

אני לא כל כך מתמצאת בשפות, איזה לדעתך הכי כדאי לי לבחור שם אם את מבינה בזה?

tshornym

New member
חושבת שעליתי עלייך

קודם כל , אני שמחה להכירך ! אז ככה , אני כמעט בטוחה שאת רוצה לעשות קעקוע עם המילה באלפית . מכיוון שאני נגד קעקועים אני רק אומרת שבמקרה הזה אני ממש שמחה שבחרת בזה . אין לי שמץ של מושג . האותיות עצמן מצויות בפרי שר הטבעות . אולי כדאי לך לחפש במנועי החיפוש באינטרנטט או אולי זה מצוי במיני ספרי ההרחבה של טולקין כמו "סימליריון" . לפי דעתי המילה ידיד באלפית כפי שנאמה ע"י גנדלף ב"אחוות הטבעת" הסרט הראשון היא מצויינת ונהגית בעברית.אנגלית "מלון" כמו הפרי אבל איך היא נכתבת (זה בטח מה שרצית) אין לי שמץ . מקווה שעזרתי (אפילו שזה קצת) וחג שמייח !

LaLyBeLL

New member
תודה ../images/Emo13.gif

וכן עלית עלי
חח... עשיתי פשוט קעקוע שבוע שעבר ביפנית למרות שרציתי משהו באלפית מאוד מאוד ונורא הצטערתי אחר כך שכבר לא עשיתי באלפית אבל בגלל שהקעקוע שיש לי הוא גם ככה קטן וממש לא כאב אין לי בעיה לעשות עוד אחד ועכשיו ללא ספק אני לא מוותרת על האלפית
האמת שעלה לי רעיון, הרי יש את האתר הזה שנותן לך את השם שלך באלפית, השם שלי זה ANIVIEL, חשבתי אולי לקעקע את זה רק באותיות אלפיות אם אני אצליח לגלות איך כותבים את זה חח

Lao

New member
תשובה לשאלתך המוזרה.... ../images/Emo6.gif

אני גם כמוך מחפשת ולא מצאתי {למרות שיש לי ידידים באלוהים יודע איפה} ועדיין לא מצאתי. אני חושבת שאין אבל אם את ממש יש לך כוח, בספר שר הטבעות אחוות הטבעת, בפרק הלפני אחרון יש שיר שלם בעלפית ואז יש את התרגום שלו. אם את רוצה לחפש {ואם יש לך את הסבלנות והזמן} אז בהצלחה מותק!

למעלה