שאלה מוזרה

atrio6

New member
שאלה מוזרה

אני מחפש בגוגל עצות על סדר לחיצת הסקילים בזמן קרב. איך קוראים לזה באנגלית?

א ו ח נ ה

New member
../images/Emo207.gifנכנסתי לדכאון../images/Emo10.gif

אתמול היתה עזיבה המונית בגילדה שאני חבר בה זה התחיל עם הרייד לידר העיקרי שלנו ואישתו, והמשיך אתמול עם 10 חברים (כולל השניים שאני הכי קרוב אליהם) העניין הוא שחלק עזבו לשרת אחר והשאר ללא גילדה ואין להם עדיין מושג מה הם יעשו ממש מבאס להקשר לאנשים שאני רגיל לבלות איתם כל ערב במשך 9 חודשים, ועכשיו זהו, נגמר... המשחק הזה ממש משפיע עלי בצורות שלא לקחתי בחשבון יש לכם עצה מה לעשות? אני כמובן לא אשאר שם כי כל הוותיקים עזבו, אבל רוב הסיכויים שאני כניראה לא אהיה עם החברים שלי בגילדה הבאה (אלא אם כן יתמזל מזלי) בקיצור דכאון.

Kingeh

New member
אני אגיד לך

בדיוק מה שאמרתי לאנשים אחרים שסיפרו לי דברים דומים. כמו כל דבר בחיים, אפשר לחלק זמן לתקופה. תקופת התיכון, הצבא, האוניברסיטה וכן הלאה במהלך תקופה אנחנו רוכשים חברים ואנשים באים והולכים כל הזמן. לפעמים יש שינוי גדול וסיום של תקופה מגיע. ואז דרכים נפרדות ואנשים ממשיכים בחיים. עם רובם אתה תאבד קשר זה נכון, אבל יוצרים קשרים חדשים מהר מספיק. ועם חלק קטן מהאנשים שומרים על קשר. גם גילדות זה תקופה... עוד בונילה שיחקתי עם גילדה מסויימת שבסופו של דבר התפרקה. שמרתי על קשר עם שניים מהגילדה הזו. מאז עברו כבר מה.. 4 וחצי שנים, עברתי שרת ולא שיחקתי איתם קרוב ל4 שנים באותה קבוצה בכלל אני לא מדבר על ריידים או לדבר בTS/VT. ועדיין, כל פעם שאני מתחבר לשרת הישן הם שולחים לי הודעה, אנחנו עדיין מתכתבים מדי פעם בפייסבוק או במסנג'ר ועדיין חברים דיי טובים. זה שאנשים עזבו זה בהחלט מבאס, אבל אל תכנס לדכאון, אתה תמצא חבורה חדשה של אנשים ותיצור חברים טובים חדשים. ועם הישנים תנסה לשמור על קשר. עכשיו עם מערכת הRID זה אפילו הרבה יותר קל מפעם.

למעלה