שאלה ממש מטרידה.

RonG7

New member
שאלה ממש מטרידה.

שלום רב, אני בן 20 אני עם חברה שלי כבר קרוב לשנה בתחילת הדרך היה לנו סקס מושלם וגם עכשיו אבל ישנה בעיה שמאוד מפריעה לי (יותר נכון לה). אנחנו עושים סקס אך אני גומר ממש הרבה אחריה והיא חושב שאני לא נהנה וגם שאני גומר אני לא גומר כמו פעם (יוצא ממש קצת) אני מאוד נהנה כמו בחצי שנה הראשונה אבל יוצא כמות שפיך אחרת . אנחנו עושים באותה תדירות כמו פעם סקס אך הפעם היא חושבת שאני לא נהנה וזה קצת מבאס אותה ומבאס את הרגע שאחרי. מקווה לתשובה ולהתייחסות . תודה

RonG7

New member
מצטער

מצטער עם המילה שפיך היא לא היפה או הנכונה לומר פה.

אינך צריך להצטער כולם מוזמנים להשתמשד

במינוחים שמתאימים להם כל עוד אינם פוגעים באף אחד/ת. לך לא מפריע שאתה גומר הרבה אחריה? האם לא כואב לה או מטריד אותה כשאתה גומר הרבה אחריה? האם אתה לא מרוכז? מה השתנה אצלך שאתה גומר שונה ממה שהיה בתחילת הקשר בניכם? יתכן שחברתך מפרשת לא נכון את מה שאתה מרגיש אבל ממך לא שמענו מה השתנה וכנראה שגם היא לא קבלה ממך תשובה מספקת ולכן היא נגררת לפרשנויות אישיות לא מתאימות ומלחיצות עבורה. אז תתחבר לעצמך - תנסה להבין מה קורה אצלך ושתף אותה, ואז היא אולי תרגע או שתצליחו ביחד להתמודד עם השינוי.

RonG7

New member
לא דוקטור

אני דואג פשוט שהיא תיגמור קודם ולאחר מכן אנחנו דואגים לי כביכול. אז לשאלתי אין בעיה שאני גומר עכשיו קצת???

למעלה