שאלה מעניינית :)

hostestyle

New member
שאלה מעניינית :)

יש לי שאלה לכל יודעי הפיזיקה למיניהם ... כיצד את מיישמים את הידע שרכשתם דרך הפיזיקה בחיי היום יום? אשמח לקבל תשובות :)

TotalCommnader

New member
אתה משתמש במחשב? פלפון? חשמל? הרשימה אינסופית

את כל זה מפחים מהנדסים ע"ב יומיומי תוך שימוש בפיסיקה

ViolSastrad

New member
כשתרצה להתאבד...

תוכל לחשב את מהירות הפגיעה שלך בקרקע בהתאם לגובה המקום ממנו תקפוץ... מאוד מועיל!
במיוחד אם למדת פיסיקה
סתםםםםםםםםםםםםםםם לא לנסות את זה בבית!

hostestyle

New member
חח לא התכוונתי לזה

התכוונתי איך אתם מיישמים בעצמכם דברים שלמדתם בפיזיקה דוגמא : כשרוצים לזרוק חפץ לרחוק אז הוא צריך להיות פחות או יותר בזווית אנכית של 45 מעלות

ViolSastrad

New member
בפעם האחרונה שזרקו עלי ממיר של "הוט"

התחלתי לחשב את מהירות הזריקה והזווית כדי לברוח מזה, אבל תוך 2 שניות חטפתי זעזוע מוח מפגיעת ממיר בראש, אז זה לא פרקטי לחשב זריקה בזווית ב-2 שניות...
וברצינות - אני לא חושב שמי שהולך ללמוד מכניקה או חשמל יחשב תנע זוויתי של גוף קשיח, או התנגדות שקולה של נגדים על המעגל בכרטיס הרשת שלו בהתאמה... דוגמאות כאלה הן בסיס הנדרש לידע עמוק יותר בפיסיקה... מה שמיושם בד"כ מלימודי פיסיקה יכול להיות בטכנולוגיה, היי-טק, הוראת פיסיקה בבתי ספר / אוניברסיטאות / מכללות, מחקר או פשוט מרמור, בכי ושקיעה בדיכאון על הבחירה במקצוע הנ"ל...

ranlevi2

New member
לי זה עוזר בשש בש...

באמת. למדתי גם סטטיסטיקה במסגרת התואר, ואם אתה משקיע דקה של מחשבה אתה מבין אילו צירופי קוביות הם הנפוצים ביותר בשש בש. יחד עם הבנה בסיסית של המשחק, זה הפך אותי לאלוף המילואים בשש בש...
רן

Q1queen1Q

New member
דוגמאות

כל המכניקה-נושא מכובד, מתקשר לנהיגה ואת שניהם לומדים באותה תקופה. עוד דוגמה: סנוקר, ביליארד איך שלא תקרא לזה, זה פיזיקה.. וואי מזכיר המורה שלי לכימיה אומרת שה-כ-ל זה כ-י-מ-י-ה והמורה לפיזיקה אומרת ה-כ-ל זה פ-י-ז-י-ק-ה. דעתי, פיזיקה זה הכל.

yarinkr

New member
המורה למתמטיקה בכיתה ז דווקא אמרה משפט נכון

ביותר, "כל החיים זה פונקציה" בדוק שהיא צדקה

למעלה