שאלה מ-א-גניבה!

שאלה מ-א-גניבה! ../images/Emo8.gif

קודם כל, כל הכבוד לנו ולאוסיתנו על הפורום השולט שלנו ועל זה שהוא זז יופי!
והנה השאלה: אם הייתם יכולים להציע אנשים מתוכניות טלוויזיה מהארץ או מחו"ל, איזה אנשים הייתם מציעים? למה? אני חושבת ש... מחברים הייתי מציעה את-מוניקה!, כדי שיראו שבהישרדות יש גם שפים שיודעים לבשל... (WE LOVE U KEITH, {WE DONT...{) משחר את שרון, כיח הוא מורה לספורט, הוא אמור להיות בכושר טוב, וגם הוא מלא בבטחון עצמי. את הדמות שיעל בר זוהר שיחקה ושכחתי איך קראו לה, כי היא הייתה מתחמנת שם את כל הבנים ומסדרת אותם עם היופי שלה והתנועות, ואת כל הבנות עם הנחמדות שלה... (יה רייט...). ואת רומי, היועצת, כי היא הייתה מבלבלת לכולם שם ת´שכל והיו מעיפים אותה על הפעם הראשונה... בעצם לא הייתי שולחת אותה...
מה אתם מציעים??? מיכל!

benleevolk

New member
ג´ורג´ מ"סיינפלד"

שקרן מדופלם. למרות שבתור בחור שלא העיז ללכת לשירותים בהודו, קשה לי להבין איך הוא היה שורד מבחינה פיזית. אבל לתחמן הוא יודע.

Idan91

New member
מממ..

בריטני ספירס... רק בשביל לראות אותה סובלת..

פחחחחחחחח LOL../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אהבתי את זה!!!
מיכל!

זינה, ולכבודה במקום לכבות את הלפיד

היו מעיפים לאקס-שורד צ´אקרם למוח או מעבירים דרכו חרב
מי עוד? כמה מהחבר´ה מ"משמרת שלישית", כמה מהחבר´ה מ"חוקים שבלב" כל החבר´ה מ"דרו קארי", אפשר גם החבר´ה מ"דריה". אני בטוחה שיש עוד המון אפשרויות שאני לא חושבת עליהן. סדרות ישראליות? כל הדמויות המבוגרות מ"קרובים קרובים" אני כבר רואה את זה בעיני רוחי. חנה מדברת אל הצמחים בסוואנה (ותוך כדי כך בוחנת את שפיותם של כולם), יורם גומר את כל מלאי התרופות ביום הראשון (כולל הטמפונים) ואילן מתחמן את דרכו כך שהוא לא עושה כלום אבל כולם בטוחים שהוא כן

Outlast

New member
דין, ´בנות גילמור´.

כי הוא יודע להחליף מתקן מים , לתקן ולבנות דברים, להוריד חפצים ממקומות גבוהים... כן, בטח. פשוט כי הוא הוא. מי צריך יותר.

למעלה