שאלה על אבן שחורה

שאלה על אבן שחורה

הבנתי מכל מיני מקומות שאבנים בנוסף להרגשה הטובה שהם נותנים למי שצריך אותה, יכולים גם לתת הרגשה רעה לאנשים שאינם "סגורים" בעניין מסוים. לפני זמן מה, הייתי ביריד מיסטיקה, גיליתי שם ביריד אבנים שאני מקבל הרגשה מאד (
) רעה. בכל פעם שאני מחזיק אבן שחורה אני מקבל כאב בבטן כאילו יש לי קלקול קיבה מאד חזק, אני מרגיש חולשה בכל הגוף, ואני מאבד ריכוז ומרגיש מעורפל. גיליתי שאני מקבל הרגשה רעה רק מלהיות באותו חדר עם בן-אדם שעונד אבן שחורה... יש לכם אולי איזשהוא הסבר לתופעה? בתודה Strider

ZBlaster

New member
תשובה בערך....

יש אבנים מסויימות שיכולות להשפיע בצורות שליליות ( או יותר נכון, לא חיוביות ) אל בני אדם עם תכונות מסויימות. למשל, ג´אספר אדום, תורמת לפעלתנות מרץ וחיוניות אם אני לא טועה, ולכן היא לא מומלצת לילדים היפראקטיביים... אבנים שחורות אם אני לא טועה טובות לחיזוק אנרגיות חיוביות ולהרחקת אנרגיות חיוביות... אז או שמרוב שיש לך עודף באנרגיות חיוביות נהיה לך כאב בטן :) או שפשוט יש לך הרבה אנרגיות שליליות, וזה מחזק אותן.... על כל מצב, פשוט אל תשתמש באבנים שחורות אם הן לא עושות לך טוב... חג שמח Z-Blaster

ston2002

New member
אבן שחורה

האמת שבכל 12 שנותי עם האבנים לא נתקלתי בסיפור כזה. אבנים שחורות מעניקות הגנה מפני קליטת אנרגיות שליליות ולרוב האנשים עושות מאוד טוב בעניין זה. עם זאת , ישנם אנשים העוסקים בסוגים מסויימים של רוחניות שהם ממש ממש אנטי צבע שחור. השחור עושה להם רע. אולי אתה רגיש לצבע ואולי האבן הראשונה השחורה שרכשת לא היתה בכלל אבן קריסטל או עברה טיפול קשה (כמו למשל קוורץ שחור שהוא מוקרן בצורה ש"הורגת" את האבן) ומכאן הטרואמה מאבנים שחורות בכלל.

שלל שרב

New member
מאחר והאפשרויות לתחושתו של ..

השואל הן רבות רוצה לחזק את דברי Z .. בכל שנותיי הרבות בתחום... כן ניתקלתי בהבנה כמו זו של Z-BLASTER

ZBlaster

New member
תודה שלל שרב,

לא ראיתי אותך לפני זה בפורום.... אתה חדש כאן? :)

שלל שרב

New member
עוד דעה .

יכול להיות שכאב הבטן נבע מכך שפחדת ממה שהרגשת ..ממה שראית , ממה שחשבת ....? ובמקום לתת לדברים לצוף ..ולהתבונן בהם.. בחרת להדחיק ולכן תחושת התיסכול בבטן ?

ZBlaster

New member
שלום לך שלל שרב,

וברוכה הבאה, הייתי שמח אם היית מציגה את עצמך, וכמה שנים את עוסקת בנושא.. תהני בפורום! Z-Blaster

למעלה