שאלה על גלגולי נשמות

בזבזבז

New member
שאלה על גלגולי נשמות../images/Emo121.gif

אתם מאמינים בגלגולי נשמות? למה?????

K i f

New member
כן!

כי אנשים זוכרים דברים מסוימים שהם אפילו לא עשו ואחרי שחוקרים את זה... מגלים שזה נכון... עוד דבר שגורם לי לחשוב שזה אמיתי הוא תיאוריה שפיתחתי במשך הזמן... לפעמים קורה שעושים משהו וזה נראה כמו פלאשבאק... כאילו עשיתי אותו בעבר... אנשים אומרים שזה בטח היה חלום שלא נזכר באותו בוקר... אבל אני חושב שזה רצף פעולות שהנשמה עשתה בגוף הקודם והיא עושה אותו גם בגוף העכשווי שלה! יום טוב ושב"ש

Sashoosh

New member
../images/Emo28.gif כן

כי פשוט יש לזה הוכחות, וזה באמת נשמע הגיוני.

בטח שבוודאי ../images/Emo6.gif

למה? כי באמת לא מסתדר לי בהגיון שאנו נולדים ונפרדים מן העולם הפיזי בלי סיבה.... בא לך לפרט את השאלה שלך
גילי פרי

Stripperella

New member
כן.....

מפני שיש הרבה סיפורים שהוכיחו את זה.... וגם אני חושבת שהנשמות שלנו לא מתנדפות סתם וגם לה יש לאן להגיע....

למה??? ../images/Emo121.gif

כי עברתי את החוויות האלו על עצמי וכשאתה חווה את זה אתה יודע שבת שלום
לאה

Avia55

New member
oh my...

אני לא יכולה לחשוב על הסבר למה. זה פשוט כל כך קיים בשבילי ואמיתי, שהשאלה "למה" שמעלה ספק קל שבקלים לא משתלבת לי באמת המוחלטת הזו.... הרבה אומרים שזו היאחזות באמונה מתוך פחד מסוף והתפוגגות. אבל אני חושבת שיותר מפחיד איך אנשים מנסים לחרוט את עצמם בכוח במציאות רק כדי להשאיר משהו אחרי שהם "מתפוגגים".... אני חושבת שלאמונה אף פעם אין הסבר רציונלי. אנשים יכולים להצטדק מאחורי הסברים כאלו, אבל בסופו של דבר התחושה הפנימית היא שתקבע אם יתקבל רעיון מסויים יתקבל או לא.

בזבזבז

New member
גם אני מאמין

אפילו שאין "הוכחות", אבל בנושא משמעות החיים מסבירים את ההוכחות לזה. בכלל זו היתה צריכה להיות השאלה שלי:)תודה מבז:)

צביקיש

New member
גמני מאמין

לפי הפילוסופיה הסינית ישנן 5 נשמות בגוף הפיזי הזה שלנו. כאשר אנחנו מתים 4 מהן מתות עם הגוף עצמו ואחת מתגלגלת לגוף הבא. מאמין ועוד איך...

למעלה