שאלה על זוגיות

הילה138

New member
שאלה על זוגיות

זיגיות?! לא מאמינה שמילה זו פרצה מפי. ובכל אופן... אתמול נפגשתי עם אדם מעברי. נפרדנו לפני כחצי שנה והינה, שוב. תמיד היה זה קשר חזק מאוד אינטילקטואלית ומינית כאחת. גם נפרדנו בעצם כי היה חזק מידי. שניינו די מנותקים רגשית, חייבת לציין. שאלתי את הרונים: "האם קשר שהתחדש, יוביל לזיגיות?" יצא: אנסוז פרת'רו אנסוז תודה מראש, הילה

הי הילה../images/Emo203.gif

שאלתי את הרונים: "האם קשר שהתחדש, יוביל לזיגיות?" יצא: אנסוז - רון הנאום מלא ההשראה / צאקרת הגרון / נושאים שיש להעלותם בניכם לדיון ולהדברות.... פרת'רו רון האישה החכמה..היודעת דרכה (בשלות בקשר) אנסוז רון הנאום מלא ההשראה / צאקרת הגרון / נושאים שיש להעלותם בניכם לדיון ולהדברות.... המסר בפתיחה הנ"ל הוא שהקשר יתקיים באם ינתן ביטוי לרגש בדיבור דרוש איזון בתוך כל היצר והתשוקה שאת מתארת..ואתם מצויים במקום של בשלות רגשית כעת..מה שלא היה בסיבוב הקודם לאט לך יקירתי...

הילה138

New member
אוי לאונרדו, תודה על תגובתך המהירה.

"לאט, עצרי, מה שצריך לקרות - יקרה" - אלה דברים שהסתובבו לי בראש ועלהם חשבתי. הפעם לא ארוץ, לא אלחיץ ולא אלחץ. אשתדל להקשיב לאינטואיציה. זהו, שלדבר רגש אנחנו לא ממש יודעים. כנראה גם פה צריך להאט. גם לביטוי אמוציונלי יבוא העת. תגובתך רגשה אותי מאוד, ואוצר מילים שלי לא עשיר מספיק פתאום, בכדי להודות לך. ושוב, תודה רבה. P.S לא יודעת אם שמת לב, אך בהודעת מקור במקום "זוגיות" כתבתי "זיגיות", ועוד התעקשתי על השגיאה פעמיים. מעניין למה זה? אם חלק מתת מודע עדיין נמצא ב"זי..."? וחלק אחר כבר מוצא את עצמו ב"זו..."? סתם, הצחיק אותי.

למעלה