שאלה על מענק לימודים

אלכסAlex

New member
שאלה על מענק לימודים

אני צריכה לקבל אותו לראשונה עבור ילד בן 6 וחצי שעולה לא'. האם זה היה כבר אמור להיכנס לי ואם לא, האם אני אמורה לגשת לביטוח לאומי לצורך זה או שזה נכנס בגיל מסויים אוטומטית? תודה לעונים

עלייך לגשת לסניף ביטוח לאומי הקרוב למקום

מגורייך , בפעם הראשונה צריך למלא שם טפסים , עשי זאת בהקדם , התשלום מועבר כל שנה לקראת אמצע אוגוסט . שום דבר לא נכנס אוטומטית .

דרז

New member
אם התגרשת זה רשום במשרד הפנים

ולכן אין צורך לדעתי לגשת לבטל"א. לפחות זה מה שהיה אצלי, לא הלכתי בכלל ובאוגוסט קיבלתי מענק.

צודקת בהחלט עבור הפעם הראשונה והלאה את חייבת

למלא טפסים ואז כל שנה את מקבלת, כשבגיל 10 הסכום יורד,הזוי אבל זו המציאות,

צודקת בהחלט עבור הפעם הראשונה והלאה את חייבת

למלא טפסים ואז כל שנה את מקבלת, כשבגיל 10 הסכום יורד,הזוי אבל זו המציאות,

שלי כבר משנה שעברה קיבל חצי

עכשיו הוא עוד מעט 12 ומקבלים חצי עד גיל 14 שזה יורד שוב,נכון? מקווה שלא אצטרך יותר,,עוד שנה אקבל עבור ליאם המתוק שעולה לא' אם יהיה מתאים ובשל,,

אלכסAlex

New member
לגבי הורים גרושים אני יודעת שיש להרשם

אבל אני לא גרושה אלא רווקה... מישהי יודעת אם גם במקרה הזה יש ללכת למלא טפסים.? כי לפחות לפי האתר של בט"ל אין צורך וזה אמור להיכנס אוטומטית.. תודה לכל מי שעונה

אני רווקה וכן את צריכה לגשת לביטוח לאומי למלא

בפעם הראשונה טפסים ואח"כ שנה בשנה זה מתעדכן אוטמטי

Jen74

New member
אני מילאתי לפני כמה חודשים טופס לקבלת המענק

הייתה העברת משמורת מהאבא אליי לפני קרוב לשנה ובמעמד חתימת הטפסים בביטוח לאומי לגבי קבלת קצבת הילדים, הפקידה החתימה אותי גם לקבל מענק לימודים. השבוע קיבלתי טופס עם ספח למילוי שמאשר שאין/יש לי ידוע בציבור שגר איתי. הייתי צריכה לאשר בטופס שאני לבד עם הילדות ולשלוח במעטפה חוזרת שחיכתה לי ביחד עם הטופס בתוך המעטפה מהמוסד לביטוח לאומי. איזה שירות
לא מבינה כל כך למה אני צריכה לאשר להם? אולי הם חוששים שאני אסדר אותם ויש לי גבר בבית שמפרנס אותי?

בדיוק כך,זה לא משנה להם כמה את מרוויחה

וזה בכלל לא פוגע במענק הלימודים, חשוב להם שאת חד הורית,

אני מניחה שזה בערך,,,,,,

1400ש"ח עד לגיל 11.5 לערך,,אחר כך זה יורד לחצי לדאבוני,

למעלה