שאלה על מרוקאים

galina27

New member
שאלה על מרוקאים

למה כל המרוקאים יהירים, שחצנים ,רברבנים , גאוותנים,כל הזמן אני ואני ואני,עוד לא נתקלתי במרוקאי ענוו צנוע

למה את סתומה?

לא יכולה להכליל על כל יוצאי חבר העמים (שלפי הכינוי שלך אני רק יכולה להניח שמשם את מגיעה) אבל את גזענית וסתומה, וסובלת מרגשי נחיתות! מממממממממממממממממביי!

galina27

New member
טעות חמורה

אני יוצאת צפון אפריקה,לא רוסיה כפי שחשבת, אני מכירה את המרוקאים מקרוב,וזה ידוע ובדוק שהם יהירים, בשפת הסלנג, יש להם יותר מידי "נפחה"

איבונה3

Well-known member
לפעמים אנשים עושים רושם של שחצנים

מחוסר בטחון,

גם אלימים וזה לא גזענות

גם מהכרות מקרוב חמומי מוח עם דם חם מפחיד שהם מתעצבנים לדעתי האשכנזים יותר רגועים ופחות עצבנים גם אני יוצאת צפון אפריקה

בוקר טוב קווין חמודה, איזה לילה נהדר עבר עלי

כנגד כל הסיכויים רוחמה עלתה לגמר, לא משנה כבר אם תזכה או לא בגמר, את שלה היא עשתה, אני יותר ממאושרת, כשאני חושבת של בריג'יט ואיגי שלא מבינות איך זה קרה העם אמר את דברו, אין על רוחמה רז, היידד היידד היידד. לכל הזמרות בישראל, ככה מתנהגים 50 יום, ללא הרמת קול, ללא רכילות, ללא מריבות, לתת לזולת, להיות נחמדה טבעית, בלי הצגות, ככה צליחו לחדור ללב הקהל בישראל. אכן רוחמה עשתה זאת בגדול. רוחמה רז היא רוני דלומי של כוכב נולד 8.

בוקר אור, בוקר מבורך!

אכן היה לילה מדהים, והיום התחיל יום נפלא! רוחמה היקרה שלנו עלתה לגמר. אם רוחמה או בני משפחתה קוראים בפורום- שידעו שיש לה קהל מעריצים שמעריכים אותה, את אישיותה, את הכישרון שלה, ומאחלים לה בהצלחה רבה בגמר, ובכלל. גם אם לא תזכה היא עשתה דרך מדהימה וייצגה את עצמה בצורה האצילית ביותר!!! וכמו שנגהההההההההההה רשמה, תודה לכל מי שסימס לרוחמה היקרה, יש לנו עוד ערב סמסים בראשון הבא, שבע"ה תנצח בגמר!!!

איבונה3

Well-known member
בוקר טוב נגההההה אכן יש דימיון

(באופי) בין רוחמה לדלומי, שתיהן מתנהלות ברוגע ובנעימות,חביבות לכולם ללא טיפת שחצנות אהובות על המתמודדים ואהובות עלינו הצופים, את דלומי אני מכירה הכרות אישית,אנחנו מתגוררות באותו ישוב, היא ילדה מדהימה טובת לב מנומסת וחביבה...

שלום לבית ../images/Emo140.gif

אתמול ראיתי את הקליפ של דלומי ממש יפה ומרגש באופן אישי אני ממש אוהבת קפואירה והיו שם ממש קטעים יפים עכשיו בהיכל המלכה האם דפנה ארמוני, חבל שהיא בחרה בשיר הזה היא צריכה משהו קיצבי שיקפיץ את ההיכל. משהו כמו
מותק את יפה, מותק את גדולה. מותק את ספק ילדה ספק אישה....
ממותק, מומומומותק.....

לא הולכת, נשארת פה...../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אגב הולכת אתמול המסטול שלח אותך לאובמבה...או למנחם שקד [מי זה?] רציתי שתתני לו את ה
שלך בראש...
נעלמת אתמול....משו חשוב...?

מיק101

New member
מי זה המסטול, יש פה כמה וכמה../images/Emo2.gif

לא יודעת מי זה מנחם שקד... הלכתי לראות סרט (אל תשאלי איזה, עבר לילה והזכרון עבר) בכל מקרה, אני תמיד עם ה
על הדופק בלילה הוא מתחת לכרית, על כל מקרה

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בגלל זה כתבתי לו שאני מעדיפה אותך לידי עם ה
הזה.....

למעלה