שאלה על סיום התקשרות עם מקום עבודה

גאוי7

New member
שאלה על סיום התקשרות עם מקום עבודה

יש לי שאלה לגבי סיום מקום עבודה - סליחה שהמכתב טיפה ארוך ! אני עובדת בחינוך לא פורמלי של הדרכת מסגרות לילדים בשעות אחר הצהרים. יש לגביי חוות דעת מאד יפות בהיבט המקצועי ובכלל. אני רואה בכך את ייעודי ומאד מסופקת ! השנה שובצתי למסגרת שלא התאימה לי (שולבתי עם מחנכת בוקר, דמות מאד אגרסיבית ואלימה מילולית, קיצונית.אגב - גם עם הילדים... המסגרת שעזבתי נחשבת כה גרועה שכבר אני המדריכה ה-6 שעוזבת שם תוך זמן לא ארוך , וקודמותיי שמשכו אולי יותר זמן העסיקו את עצמן באופן אינטנסיבי במלחמות אגרסיביות איתה! ) . ביקשתי בצורה מאד ברורה וחדה לסיים תוך שבועיים את העבודה, כך עשיתי ( נשארו 3 ימים ) ואני שלמה עם החלטתי . שאלתי נוגעת לדבר הבא: למרות שהעזיבה נעשתה מרצוני המלא - אני חשה עצב ופגועה : * ההשקעה העצומה שעשיתי במהלך ספטמבר ליצור מסגרת חמה לילדים בקבוצתי דרשה המון אנרגיה, דבר שאין לו שום המשכיות ? * התנהגות המנהלת שלי (אפילו לא טרחה ליצור קשר לאחר קבלת מכתב ההתפטרות ( ! ) / אחר כך בדקה ה90 נאמר על ידה שתתן כביכול מסגרת חלופית אך זה היה רק כדי למשוך איתי זמן ללא שינוי ). שאלתי : מצאתי עבודה חדשה ואף טובה יותר באותו תחום ושאלתי היא - מהם המסר / התובנה לגבי העצב הפגיעות והעייפות שאיתם יצאתי עכשיו לדרך שהרי עשיתי את מהלך העזיבה בלב שלם ?!

שנה מטוהרת לדרך חדשה

לו היה מהלך העזיבה נעשה בלב שלם, לא היו בנמצא עצב פגיעות ועייפות. עליך לקלוט שעשית וביצעת כפי יכולתך לא פחות ולא יותר ומבחינת היקום את תמיד בסדר (גם הילדים וגם המנהלת)

למעלה