שאלה על עירעורים..

b love

New member
שאלה על עירעורים..

שנה שעברה ניגשתי לבחינת בגרות בתנ"ך, הציון שהגישו אותי היה 55, הציון שקיבלתי בבגרות הוא 53. הציון הסופי הוא 54= נכשל.. הגשתי עירעור אך בית הספר שלח לי מכתב שהוא אינו מגיש את העירעור למשרד החינוך, הקטע שזה עיניין על נקודה, זה עלול להיות מה שימנע את זה שתהיה לי תעודת בגרות מלאה, ומה שגם שנה שעברה הייתי בברנקו וייס- תוספת שעות בתשלום עם קבוצות קטנות, ובאמת שלמדתי- כנראה שזה לא מעניין את משרד החינוך. יש משהו שאני יכולה לעשות? המורות אומרות שאין מה לעשות, אבל אני רוצה לברר אולי בכל זאת, לא שווה לי להמשיך ללמוד שבסוף יצא לי תעודת בגרות חלקית.

מיכל שב

New member
משרד החינוך אומר שבמידה

ותלמיד מעוניין לערער על ציון בגרות הוא צריך לפנות להנהלת בית הספר בתוך 60 יום מרגע קבלת הציון. צוות המורים יעבור על הבחינה ובמידה ותהיה עילה לטעמם להגשת ערעור, הם יגישו ערעור עם מכתב מפורט למשרד החינוך. במידה והמורים הודיע לך שאינם מוכנים להגיד ערעור, כנראה שהציון שקיבלת הוא אכן הציון המתאים. לגבי מה עושים? בודקים אפשרות לגשת למועד ב'. בודקים אפשרות לגשת אקסטרני, או לחילופין משלימים את הבגרות במכינה של אחת האוניברסיטאות אחרי הצבא.

זהבה נ

New member
האם ביקשת הסבר לסרוב של בית הספר

מדוע הם חושבים לא להגיש את העירעור שלך? מדוע את מוותרת כל כך בקלות.

b love

New member
הם אמרו שזה כי אין הפרש של 10

נק'.. אני מוותרת כי אני מרגישה שאני מדברת כמו לקיר, ולא ממש אכפת להם מי עבר או נכשל..

b love

New member
נכון , מה אפשר לעשות?

למעלה