שאלה על קשר עם בחור - אני מוטרדת...

שאלה על קשר עם בחור - אני מוטרדת...

אני בקשר עם מישהו שכבר כתבת לי שהקשר יצליח ושהוא בחור עם לב טוב וכו'. ושיצור איתי קשר תוך שבועיים. בערך בזמן הזה הוא כתב לי לפני שבועיים מייל מכתב אהבה נלהב שבו מצהיר על אהבתו ושהוא לא יצר איתי קשר אחרי שהתגרש כי הפסיק להיות דתי ופחד לפגוע בי. הוא כתב שלא אחשוש לכתוב לו מייל. על זה כתבתי לו מייל תשובה, אבל הוא לא כתב בחזרה. ולפני יומיים כתבתי לו מכתב איחול קצר לצום קל וגם על זה לא ענה. מטריד אותי שהוא מייבש אותי ככה אחרי שהצהיר על אהבתו. האי הידיעה מה קורה מאד קשה לי. אולי החליט שהוא לא רוצה אותי אבל לא כותב כלום מהפחד לפגוע בי?. אמנם הוא אונליין במסנ אבל זה כמעט בטוח שזה אשתו לשעבר. שמי: שרה, 21 ביוני 1975 שמו: ברק, 7 בפברואר 1976

תשובה

הוא יצור עמך קשר עד עוד שבועיים מהפעם האחרונה. עובר עליו משהו. לא תמיד אני מצליחה לראות הכל

תודה על התשובה.. מקווה שיהיה מציאות

זה היה מקל עלי! עכשיו מאד קשה לי. אני מקלידה ובוכה. ביום שישי מצאתי שבעלי מתכתב מכתבי אהבה לוהטים עם בחורה ורוצה לשכב איתה. אז הוא מעולם לא אהב אותי
לא שאיכפת לי מזה. אני לא קנאית. אבל זה מתסכל אם הוא לא אהב אותי למה התחתן איתי מלכתחילה וביזבז את זמני?!. אבל אני מרגישה כל כך כל כך לבדדדד. כמה שאני מתה לספר על זה לברק שעבר את אותו הדבר עם אשתו שבגדה בו. זהו,,, שיתפתי אותך. ותודה על ההקשבה.

למעלה