שאלה על תאילנד

שאלה על תאילנד

מתכננים נסיעה לתאילנד ביולי אוגוסט. איך מזג האויר שם לגוף השמן? האם יש בגדים לקנות או אין במידות גדולות,האם בתקופה הזאת יש לחות קשה או בסדר. מי היה או היתה?

Blue Rose

New member
לא זוכרת הכל...

הייתי שם לדעתי לפני 8-9 שנים....ממש לא זוכרת את התאריכים...
רק בקניון הענקי הזה בבנגקוק (MBK? ) מצאתי חנות אחת שהכילה מידות גדולות וגם שם לא היה מבחר.
מה שכן, כל כך זול להכין שם בגדים בהתאמה אישית....ששילמתי לתופר להכין לי 2 זוגות מכנסיים...אם כי הייתי קצת תמימה ולא ביקשתי עם גומי אז הם בארון...כמעט לא לבשתי...
לחות יש תמיד והרבה, כמעט כמו פקקים...אבל לא זכור לי שסבלתי במיוחד....ואני סובלת מחום!
על העונות ומזג האויר...תוכלי למצוא מידע בחיפושים קצרים....
ממליצה על האיים...בנגקוק אומנם מדהימה...אבל אני לא אוהבת ערים. האיים היו נהדרים, הייתה לי שם את חוויית הצלילה הראשונה שלי שהפכה כל צלילה אחרת לכמעט חסרת טעם...היו שם כל כך הרבה דגים מדהימים ושוניות...ו..וואוווו 100-מם! דגתי דגים, בישלו לי את מה שדגתי, אכלתי אותו..- רגישים- לא לקרוא את הסוגריים!! (והחזרתי אותו לים...מה לעשות...מחלת ים).
טיילנו ברחובות עמוסי החנויות...עשינו מו"מ עם חישוביות...קנינו פסלי עץ מדהימים...עשינו פוט מסאז' אחרי כל ההליכות האלו - היה בדיוק מה שהייתי צריכה...ואפילו עשיתי פסים בשיער (שירדו אחרי יומיים- אבל בעיית שפה U KNOW). פגשנו ליידיבוייס, ראינו קרב איגרוף היינו במסעדות וטעמנו דברים חדשים .....רק היה קשה לראות ברחוב- זונות שלא ניתן להעריך את גילן.....

אה....והחלב קוקוס בכל דבר...אפילו במיץ של הבוקר במלון....למה מכניסים חלב קוקוס למיץ תפוזים????

היה טוב וטוב שהיה...לי היה קשה בטיסות הארוכות....לא מסתדרת עם דברים כאלו...לא נוח..ולא נעים....

לא הייתי בצפון, אבל גם סיפרו לי שמדהים שם. זה רק סגנון אחר של תיירות....לא מתאים לכל אחד.

וקחי הרבה (הרבה!!!) קל-בטן וסטופ-איט וכל דבר שיעזור לך עם הבטן- כל מי שדיברתי איתו שם היה לו קושי כזה או אחר....

תהני המון המון....

רוזי! שמתכננת בעוד שנתיים (שהקטנצ'יק גם יוכל להנות) טיול קרוואנים ארוך בארה"ב אבל כבר מתבאסת מזה שצריך לטוס לשם...

אלאורלי

New member
העונה הכי טובה שם היא דצמבר ינואר,

חם שם מאוד ולח שם מאוד.

לגבי בגדים, כמעט ואין בגדים לנשים גדולות כי התאים עצמם אנשים קטנים נמוכים
ורזים.

מנסיון שלי , ביקרתי שם.

destiny23

New member
היתה לי חוויה דומה בגואטמלה

אלו פשוט מדינות עם אנשים קטנים מכל הבחינות, מישהו שנחשב גבוה ו/או שמן אצלם, זה אדם רגיל לחלוטין אצלינו....
&nbsp

למעלה