שאלה על RESCUE NIGHT

mikilk

Active member
שאלה על RESCUE NIGHT

ניסיתי לקח לפני כמ ימים, מכיוון ששנתי די טרופה, מלאת חלומות ולחצים והיה לי חשוב בלילה הספציפי לישון טוב. מה שקרה הוא ההפוך. וזה לא הפעם הראשונה שזה קורה לי עם תכשירים מסוג זה. הייתי כל הזמן במעין מצב של ריחוף, נים לא נים, לא הצלחתי ממש להירדם, אבל לא היה לי כוח לקום / לקרוא וכו'. ממש ריחוף שלא היה לי נעים בכלל. כמובן שחוסר הששינה בלילה גרם לי בעיה רצינית ביום שלמחרת שבו הייתי צריכה לנהוג 5 שעות ויום ארוך נהיגה... האם הגיוני? האם שמעת על מקרים כאלה?

Balancedflow

New member
הי מיקי,

אז ככה, האמת היא שאני לא מכירה את הפורמולה הזו, ראיתי אותה פעם אחת באיזה בית מרקחת, אבל לא התעמקתי בה. מקריאה כרגע הבנתי שלתמצית הRescue הרגילה למעשה הוסיפו את תמצית האגוז הלבן ה- White Chestnut, (שעליה, אגב, ארחיב בשבוע הבא) - המיועדת להרגיע את המחשבות הטורדניות שמדירות שינה. התמצית הרגילה מורכבת מכמה תמציות, ומיועדת בעיקר למקרי חירום, ויכול להיות שאחת מששת התמציות, לא נחוצה לך, כך שהתגובה לא היתה התגובה לה ציפית ולמעשה היית שרויה באיזשהו מצב ביניים. אני אישית, לא מאוד אוהבת את הפורמולות שמרכיבים באופן מסחרי, התמצית ללילה לא היתה תמצית שהורכבה או הומלצה ע"י ד"ר באך, ואני משערת שהסיבה היתה שלכל אחד יש נדודי שינה מסיבות שונות, וצריך להתייחס לכל אינדבידואל, ולהתאים לו את מה שיקל על שנתו, וזה גם מה שאני ממליצה לך. אנחנו יכולות לנסות לחשוב על מה גורם לשנתך הטרופה, ולהתאים לך פורמולה שבאמת תעזור לך. בכל מקרה, אני ממליצה לא לזרוק את הבקבוק, אפשר לבדוק מה מידת ההתאמה של התמצית ואולי לנסות להתאים אותו לפורמולה חדשה. מקווה שהלילה הזה יהיה לילה טוב, מלווה בחלומות רגועים ונעימים...

mikilk

Active member
תודה על התשובה

אני בכל מקרה לא משתמשת באופן קבוע ויומיומי אלא במקרים חריגים ונדירים. מתוכם יצא לי מספר מקרים בהם התופעה חזרה. ביום יום ישנה סביר, חוץ מהעובדה שחולמת המון וחלומות אלה מלווים אותי לעיתים בתחושתם לאורך כל היום, זה מעייף...

למעלה