שאלה| קורס qa בתור התחלה

Idoalon840

New member
שלום לכולם אני מעוניין להתמקצע בתחום בדיקות תוכנה ורציתי לעשות בתור התחלה קורס כדי שיהיה לי ידע ראשוני ובסיסי ומשם אמשיך להתפתח וללמד את עצמי באיזה מכללה אתם ממליצים לעשות? ראיתי שיש האקר יו ששם הם מתחייבים למצוא לך עבודה

Nuke1985

Active member
שמת לב שקישרת לשאלה של אותו בן אדם באותו נושא לפני חודש שהוא שאל ומעולם לא חזר אליה?

זה מפרסם סמוי.

להגנתו יאמר שזה שאלה דיי שונה (והוא גם קיבל תשובות דיי ממצות לדעתי), ויכול להיות שאם הוא ישאל שאלה יותר ספציפית הוא יקבל תשובה יותר טובה, בדרך כלל יש גם את המגיב המסתורי שצץ משום מקום ואומר שהוא מוצא עבודה וזה לא קרה פה.

למקרה שההודעה אמיתית, לא נראה לי שיש פה ממש אנשי QA יש פורום בתפוז שלא נראה הכי פעיל , הייתי מנסה קבוצות בפייסבוק או לlinkedin.

לעבודאטה יש נתונים בנושא , קורס "בדיקת תוכנה בסיסי" מראה על אחוז מציאת עבודה של 93 אחוז, אבל השכר ממש לא משהו ורק אחרי שלוש שנים מטפס ל10k (נתונים מ2019 אני חושב, באזור השכר הממוצע), המקצוע של "הבטחת איכות" מראה שכר הרבה יותר יפה אבל נראה שהרוב הם בעלי השכלה לפחות על תיכונית (כנראה הנדסאי תוכנה).

Haim_Gds

Member
לא שמתי לב :rolleyes: השאלה הזו חוזרת על עצמה המון פעמים כך שכנראה שכתבתי אוטומטית...
אם הוא מפרסם את "האקר יו" זה אומר משהו עליהם...

למעלה