שאלה קטנה לי, אך חשובה :cool:

אביטל23

New member
שאלה קטנה לי, אך חשובה :cool:

כול הזמן חיפשתי מי שיפרש לי את החלומות המוזרים שלי, אני מקוה שיש מישהו פה שבאמת מבין ויוכל לפרש לי קצת. חיפשתי בהרבה ספרים אבל לא ממש מצאתי תשובה לחלומות שלי. יש לנו במשפחה מקרה של התאבדות, הבן אדם הזה כול הזמן חוזר אלי בחלום, בפעם הראשונה, הוא אמר לי שהוא לא ממש התאבד, אלא רק ביים את ההתאבדות שלו כי אנשים רודפים אחריו. אחרי זה בהרבה חלומות הוא מופיע, אצלי בבית ואני פורצת בבכי (בחלום) ולא מאמינה שהוא באמת חזר, וכמובן שאחרי כול חלום כזה אני קמה בהתלהבות, עד שנופל לי האסימון, שהוא לא יחזור. רציתי לדעת אם יש משהו בזה שהאדם הזה כול כך הרבה פעמים בא אלי בחלום? אשמח לקבל תשובה תודה אביטל

תשובה קטנה......

היי אביטל, דבר אחד ברור, את מתגעגעת אליו..... מעבר לזה, יכול להיות שקשה לך להתמודד עם מעשה ההתאבדות שלו, ואת מחפשת הצדקות הגיוניות או ריכוך לאקט הקשה לעיקול הזה...... ישנה עוד אפשרות, שתת המודע שלך קלט משהו בקשר לסיבת התאבדותו. משהו שאף אחד אחר לא יודע..... חלומות פז, רואה בכוכבים.

אביטל23

New member
תודה גדולה

כן, אין ולו ספק קטן בזה שאני מתגעגעת אליו, אין יום מבלי שהוא יעבור לי בראש. פשוט החלומות היו מוזרים, כאילו יש איזה מסר. תודה בכול אופן שלך אביטל

sweet heart

New member
למרות שאני לא מומחית בנושא אבל....

יש לי חברה שגם במשפחה שלה היו מקרים מוזרים של מוות והתאבדות, ולפי מה שהיא סיפרה לי בנושא (היא הייתה אצל איזה שהיא מומחית בנושא) זה שכנראה האדם הזה שהתאבד/נפטר מנסה להגיד לך משהו ואת שומעת/רואה את זה דרך החלום (שהוא ממש אומר לך משהו דרך עולם הרוחות) וגם את כנראה לא שלמה עם כך שהאדם ההוא התאבד ומנסה למצוא דרכים כדי למלא את החלל הלא מובן הזה. מקווה שעזרתי איך שהוא -sweet<3-

אביטל23

New member
היי

מה שכתבת לי לגבי החברה שלך, אמרו לי פעם, כי אני גם ממש מרגישה כאילו הוא מנסה לשלוח לי כול מיני מסרים, כי החלומות ממש מוזרים. וכמובן שאני לא שלמה עם כך שאדם שהיה כול כך יקר לי התאבד ככה פתאום, איך בכלל אפשר להשלים עם זה??? בחיים לא. תודה בכול אופן

למעלה