שאלה קטנה.

ּHippieּ

New member
שאלה קטנה.../images/Emo28.gif

למה הכניסה מותרת מגילאים 25 עד 35? האם זה בגלל האלכוהול? תודה

אורי ש

New member
גילאים

הענין המשותף בפורומים הוא נושא הפורום. בעלי הענין המשותף אינם מוגבלים בתחום גילים מסוים. היות שיקבעו מקומות ריכוז לכל אחד מהפורומים אזי בעלי הענין המשותף יפגשו במקומות הריכוז להמשך צ'יטוט בקנה מידה 1:1 . לפיכך מין הראוי להסיר את מגבלת הגיל אשר מפלה חלק ניכר מחברי הפורומים. אם בכל זאת הנכם עומדים על תחום הגילאים כ"קהל הומוגני בעל ענין משותף" הנני להציע מסיבות לקהל הומוגני בעל מכנה מכנים משותפים נוספים: 1. בעלי קרחות 2. בלונדינים 3. בעלי נעלים שחורות בתחום המספרים 43-46 4. בעלי מכוניות לבנות ויש עוד כהנה וכהנה בעלי ענין משותפים שיהוו קהל הומוגני בברכת חג הומוגני שמח (כולנו בעלי ענין משותף בשמחה)

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום מסיבת יום העצמאות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

PestCTRL

New member
אבל

אם אני בן 20 ומעדיף בהחלט להתרועע עם אנשים בגילאים בוגרים ממני ואני מוצא מכנה משותף בקלות רבה הרבה יותר עמם מאשר עם בני גילי... האם בכל זאת איני מוזמן למסיבה? אני חבר בכמה מהפורומים כאן, וכן גם אני הומוגני גאה!!!

סינבר

New member
מסיבת יום העצמאות ../images/Emo24.gif

| מצויין שמתארגנת מסיבה,אני שמח עבור כולם. אך למה להזמין גם את מי שעבר את הגיל שנרשם במודעה. מאוד נחמד לראות את ההזמנה למסיבה ומאכזב לדעת שאי אפשר להשתתף בה. מאחל לכולם יום עצמאות שמח
|

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום מסיבת יום העצמאות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

למעלה