שאלה קטנה...

Niecy

New member
שאלה קטנה...../images/Emo9.gif

טוב, מכיוון שכבר ראיתי שאתן מבינות בנושא הטיפוח הייתי רוצה להתייעץ איתכן בנושא שקצת מציק לי. נתחיל מכך שיש לי ציפורניים לגמרי לא מטופחות, והבעיה שלהן זה שלא שאני כוססת או משהו (הן דווקא גדלות מאוד מהר) הבעיה שהן מתפצלות ונשברות. ודבר שני שיש לי המון כתמים לבנים עליהן, דבר שממש מכער אותן (למרות שאני לוקחת מספיק סידן...)ודבר שלישי הוא שהן מתלכלכות הרבה פעמים בליכלוך שקשה להוריד. זה לפעמים מגיע למצב שאני ממש מתביישת להראות את הידיים שלי כי אני לא רוצה שיראו את הציפורניים שלי. אם למישהי יש הצעות או טיפים איך אני יכולה להפוך את הציפורניים שלי למשהו נורמלי אני מאוד אשמח. תודה רבה מראש

תנקי אותם עם פצירה וסבון

כשהם מתלכלכות, בקשר לזה שהם נשברות הן כנראה חלשות אז שימי מחזק ציפורניים של תפוח הוא טוב. ואם יש לך כתמים לבנים על הציפורניים אז כנראה שעדיין אין לך מספיק סידן אולי תיקחי כדורי סידן או משהו כזה עם מרשם של רופא הוא יגיד לך בדיוק כמה לקחת ולאט לאט יתאזן לך הסידן

angelina1

New member
לי בד"כ כלל זה בא בתקופות- או

שאני משקיעה בציפורניים בטירוף או שאני לא משקיעה בהם בכלל..... כדי שתהיה לך ערכת ציפורניים בבית את צריכה את הדברים הבאים:::: 1. פצירה ממתכת- עדינה לשיוף עדין וטאצ´ סופי לציפורניים. 2. פצירה מנייר/עץ או איך שקוראים לזה לשיוף יותר גס. 3. pusher לציפורניים- זה מין מקל דק ומרובע בד"כ ממתכת או עץ שאיתו את דוחפת את העור שגדל לך מעל הציפורן כדי שלציפורניים יהיה אוויר ויוכלו לגדול יותר מהר. 4. "קאטר" לציפורניים- שהוא ממתכת ואיתו את בד"כ כלל גוזרת עור יבש בציפורניים ודברים כאלה- אני תמיד משתמשת בו.... את מתחילה בשלבים הבאים::: לוקחת קערה עם מים חמים- לא רותחים- ומכניסה בפנים סבון נוזלי (עדיף של דאב) ואם אין לך אז קצת קרם גוף בפנים. מערבבת את המים עם הסבון ומכניסה לשם את הידיים שלך לאיזה-7 דקות. כשהעור בציפורניים שלך התרכך את לוקחת את ה"פושר" ודוחפת את העור כלפי מעלה, אני לפעמים גם גוזרת את העור שם בצדדים אבל זה לא תמיד מומלץ למי שלא יודעת לעשות את זה כדי שלא תחתכי את עצמך..... אח"כ את משייפה את הציפורניים לצורה שאת רוצה- יכולה גם לגזור אותם קצת.. מורחת לק מחזק- 2 שכבות, שמה קרם ידיים ו....זהו.....

katykr

New member
טוב זה ישמע מוזר אבל...

שמעתי שלטבול את האצבעות במים עם בצל מרוסק עושה טוב לעור שמסביב לציפורניים... או מים עם לימון.. יש שמנים מיוחדים שמוכרים כדי לייפות את העור ואת הצפורניים, את יכולה לנסות את זה. לגבי הלכלוך- תקני מברשת מיוחדת לניקוי ציפורניים.. מתפצלות ונשברות- שימי מחזק... רצוי של "התפוח", שמעתי שהוא ממש טוב. כתמים לבנים- תמרחי על זה לק ...

plomphy

New member
אוקיי

דבר ראשון- הנקודות הלבנות זה לא מחוסר סידן אלא מחוסר אבץ! ואת תמיד יכולה לשים לק כדי להסתיר! גם אני הייתי ככה עד ש... לא יודעת למה זה השתנה- אבל פשוט הייתי שמה לק ואז לא היו רואים את הלבן...

angelina1

New member
אני בכלל שמעתי שנקודות לבנות

על הציפורניים זה מהמכות הקטנות שמקבלות הציפורניים- נגיד קיבלת מכה משולחן או לא יודעת ממה וזה מתבטא בנקודות לבנות.... ת´אמת- נראה לי שזה ישאר תעלומה לנצח....

Niecy

New member
תודה רבה לכולכן!!!!../images/Emo24.gif

העצות שלכן מאוד שימושיות ומאוד עזרתן לי!!!

plomphy

New member
חחח

התעלומה הגדולה.... לא, אבל באמת. חברה של אמא שלי היא אחות (לשעבר קוסמטיקאית) והיא אמרה לי שזה מחוסר אבץ (שאין לי מושג ממה אפשר להשיג את זה...)

למעלה