שאלה קטנטונת....

שאלה קטנטונת....

קודם כל מעט על עצמי .בן שלושים, נראה טוב מאוד, נשוי חמש שנים, ופתאום לא מספיק לי הסקס בבית, השאלה שלי היא, האם בקשר דסקרטי עם מישהי, שאני והיא יודעים שהמטרה של הסקס היא סקס סקס סקס נטו! לא אהבה כלום, האם קשר כזה יכול להמשך? או שלא כדאי להתעסק כי זה יכול להוביל לקשר ריגשי? תודה

tunalover

New member
אני חושבת שזה יכול להמשיך

כל עוד שני הצדדים יודעים ומודעים למטרה ללא ציפיות נסתרות שיגרמו לחששותיך להתגשם. כמובן שיכול להיות שפתאום אחד הצדדים יפתח עניין ריגשי ואז תתחיל בעיה. אני במקומך הייתי קובעת חוקי משחק. לדוגמא: לא נפגשים באופן סדיר לא נפגשים במקום קבוע לא נשארים ללילה לא קונים מתנות שנשארות (אפשר שמפניה/שוקולד וכד' אבל לא דברים שישארו כמזכרת לצד השני) לא מתקשרים אחד לשני למעט לקבוע דייט פראי ועוד שכאלה... סתם, כי ככה נראה לי

ml30

New member
ואני חושבת ...

שלא כדאי להתעסק , כי אתה נשוי
מבלי בכלל להתייחס להשלכות של קשר מסוג זה !! ואם פתאום לא יהיה לך מספיק כסף בבית , אז תלך לגנוב ?!

ואני חושב

שכדאי שתקח את הנחש ותקשור אותו בחבל בתוך המכנסיים או שתדבר עם אשתך ותפתרו את הבעיות המיניות שלך או שתפרדו או שתשחק חמש נגד אחד סטוצים בסופו של דבר יפגעו באשתך ובילדים

קיפולים

New member
פינת הפירומן הצעיר

לא כל כך ברור לי מה אתה באמת מבקש לעצמך - סטוץ או מערכת יחסים. כשלא יודעים בדיוק מה מחפשים זה כמו לשחק באש. כן, כל קשר יכול להוביל לקשר רגשי, במיוחד במקומות בהם אתה נמצא. עצתי לך - בתבונה, הקשבה ורגישות, בעיקר כלפיי עצמך.

אנסה לפרט עוד מעט.

זה לא שהסקס בני לבין אישתי לוקה בחסר, פשוט... יש רעב למשהו אחר, סה``כ אני עוד לא עברתי לביצוע..... אבל בודק את הקרקע לפני כן. אישית לא הייתי מחפש לעצמי סטוץ, אלא מישהי שרוצה בדיוק את מה שאני רוצה! סקס נטו. אבל הפחד שלי הוא שהיא פתאום תרצה להעמיק את הקשר. מזה אני מפחד. שוב תודה לכל העונים...

אתה לא מפחד שאשתך תתפוס אותך?

אתה לא מפחד מהתוצאות של זה? יש מעט מאוד נשים שיכולות להכנס למיטה בלי לערב רגש (כזה או אחר). אצל נשים רוב הסקס מתחיל בראש. להכנס לרומן זה אומר להתחיל לשקר לאשתך. אתה לוקח את זה בחשבון? אם אתה מעוניין רק בסקס - אז יש נערות ליווי
לא שווה יותר לשפר את מה שיש? לגוון את מה שיש? שיהיה לך בהצלחה

limiaw

New member
תמיד יש את האופציה להתאהב..

במיוחד אם הקס מעולה ויש חיבור מיני טוב כי אז בין זיון לזיון מדברים ומתחברים ריגשית ... אגב , זה לא "פתאום " לא מתאים לך הסקס בבית .. תחפש יש הרבה מעבר לזה ..

למעלה