שאלה קצת אוֹפֿית

דיקלה21

New member
חסרי סיכוי?../images/Emo8.gif

לא שאני אוהבת אותם (ההיפך הוא הנכון), אבל אם לאנשים כאלה מסריחים מכסף אתה קורא חסרי סיכוי.. OH WELL...
(והם מסריחים מכסף, סתם לידיעה כללית)..אני בכל אופן הייתי מתה שיהיה לי חצי ממה שיש להם בבנק. הם אולי לא גאוני הדור, אבל בשביל לעשות כסף מסתבר, הם לא צריכים להבין דבר וחצי בלינוקס....

g0tcha

New member
../images/Emo5.gif

לא לחינם נאמר שהטכניון הוא המקום שבו מרובעים ועקומות נפגשים, מבחינה מתמטית כמובן
כמובן שזאת הזדמנות לשים עוד פעם את התמונה החרושה שראיתם כבר אלפי פעמים למרות שהיא הצחיקה (בקושי) רק בפעם הראשונה אבל בכל זאת נשים אותה.

דרך אגב אני מופיע שם

יש את הקטע שאחד עומד ואחד יושב וזה שעומד מסביר לזה שיושב על זה שהוא מסוגל להריץ כל מערכת הפעלה בתוך כל מערכת הפעלה... אז זה שיושב (שמסבירים לו) זה אני

איזה סלקציה... לא היה שם אף אחד

אני ועוד 6 "קומפיוטר-גיקס" יושב להנאתי ומתקין לינוקס כשפתאום נכנס איזה אחד עם שיער מחומצן ורואים עליו שהוא ממש, אבל ממש מרוצה מעצמו. לא היה לי מושג מי זה, ולכן לחצתי לו את היד וחזרתי ל"עמדה" שלי. מתישהו באתי לצאת מהחדר, כי הייתי צריך לזרוק איזה תפוח לפח, ולא היה שם פח, אז בעודי יוצא מהחדר אני נתקל בבחור מגודל ומיוזע ששואל אותי בטון מאוד אכפתי "למה אתה עוזב?" אז אני עונה לו "אני לא עוזב, אני צריך לזרוק את התפוח לפח" "למה אתה עוזב? תחזור, תשב, יש חידון, מה אכפת לך?" "אני לא עוזב! אני רק זורק את התפוח לפח" "טוב תביא לי את התפוח אני אזרוק אותו, רק בבקשה תחזור לשם..." הם (ההפקה) היו כ"כ לחוצים שיהיו שם אנשים שהם לא נתנו לאף אחד לצאת מהחדר...

duduamar

New member
אם זה אתה, אז אתה חייב לענות לי

על שאלה שהציקה לי מאז שראיתי את זה: מה בדיוק משעשע בזה שההוא הצליח להתקין לינוקס בתוך הWINDOWS או ווטאבר ?

maverick 42

New member
לפי מה שידוע לי

זה בד"כ הפוך - מתקינים לינוקס בתוך ווינדוס. זה סתם מצחיק/מוזר שאתה מתקין ווינדוס בתוך לינוקס. זה כאילו אתה מתייחס לווינדוס כמערכת ה"חמודה" שנחמד שיהיה לך בתוך הלינוקס שלך... זה לפחות ממה שידוע לי.

duduamar

New member
זה לא כזה הפוך ממה שרשמתי...

או ליתר דיוק - זה בדיוק כמו שרשמתי

maverick 42

New member
בסרטון...

הבן אדם מתפלא שההוא התקין ווינדוס בתוך לינוקס, כי בד"כ זה הפוך (לינוקס בתוך ווינדוס).

Koyote

New member
Windows

היא אכן מערכת חמודה שנחמד שיהיה לך בתוך הלינוקס. לא להפך, בהחלט לא להפך. אגב, אין צורך בהתקנות מסובכות קיום, פשוט תפנה לחבר'ה מUbuntu ותבקש שישלחו לך Live CD. ד.

maverick 42

New member
השאלה שלי היא...

מה יכול לרוץ על לינוקס? אופיס יכול? ומה עם דפדפנים? וכל האפליקציות שלהם? (פלאש וכו') ומשחקים? בכלל - מה שתואם את ווינדוס יעבוד? ואיך הממשק? ממש אין לי מושג... מפחד לעבור

Koyote

New member
קצת פירוט.

אופיס לא ירוץ. Open office ירוץ. דפדפנים ירוצו. פלאש ירוץ עד גרסה מסויימת. מה שתואם את windows לא יעבוד אלא אם יש לך emulator. הממשק הוא איך שאתה קובע אותו. למה לפחד? תנסה... מקסימום לא תאהב ותחזור. אין שום צורך למחוק כלום. ד.

VMC

New member
פחדן.

להתקין חלונות תחת הלינוקס זה פתרון טוב למכונות שמתמלאות וירוסים, זה מן sand box שמאפשר לך למלא את המכונה הוירטואלית בוירוסים ואז לזרוק אותה ולהתחיל עם אחת חדשה ורעננה. זה ממש טוב אם אתה הולך לאתרי פורנו ואתרים מפוקפקים אחרים שאין לך מושג מה הם יכולים להתקין לך על המחשב בלי אישורך.

למעלה