שאלה שאילתית

McFLy AnNuShKa

New member
שאלה שאילתית

אני לא לוקחת גלולות עדיין, אבל הייתי לפני חצי שנה אצל רופא, הוא נתן לי מרשם ואמר לי לא להתחיל לקחת לפני שאני עושה בדיקה, אני ילדה טובה, מאז אני מנסה לקבוע תור לרופאה וכל הזמן זה לא יוצא ונדחה ונדחה... החפיסה פה אצלי ביד. אבל הבדיקה לא נעשתה. למרות שכל החברות שלי על גלולות בלי הבדיקה הזו, לא מבינה! חודש הבא, יש לי משהו כיפי חשוב, וממש לא מתאים שאני אהיה במחזור!! אם אני אתחיל עכשיו לקחת את הגלולות, יש לי אפשרות לדחות את המחזור איכשהו בעזרת הגלולות?? help help help!

Domnastic

New member
אם כבר מדברים על זה..

תגידו נגיד אני עם מישהי והיא עכשיו התחילה לקחת גלולות רק, היא לא צריכה להתרגל או משהו כזה לגלולות בחודש הראשון? כאילו לא יודע, מנוחה, לתת לזה להספג, חח.

ChapaChoo

New member
חחח.. לא

אם היא התחילה בזמן, זה עובד מההתחלה. קסם, הה?

ChapaChoo

New member
לא הייתי בונה על זה

אם תתחילי לקחת את הגלולות ככה שהשבוע של המחזור לא יפול על ה"משהו כיפי וחשוב" שיש לך (כמו שקראת לו), אז בתיאוריה, לא תהיה במחזור ביום שלו. אבל בחפיסה ראשונה של גלולות (במיוחד אם את לא מתחילה לקחת אותה בדיוק ביום הראשון של המחזור) אין כזה דבר שהכל הולך כמו שצריך. יש סיכוי שיהיה לך דימום בין המחזורים, ובאופן כללי לא בונים על דברים יותר מדי בחפיסה הראשונה. ובנוגע לבדיקה... תראי, בעיקרון מחובתו של הגינקולוג לבדוק אותך לפני שהוא נותן לך גלולות, אבל רוב רובם של הגניקולוגים לא דורשים לעשות בדיקה. זה לא אומר שזה בסדר, ואני דווקא הייתי מעריכה את הרופא שלך שכן אומר לעשות אותה, והייתי הולכת ועושה אותה כמו שהוא אמר. אני לא מבינה מה הבעיה. כל כך דחוף לך להתחיל עם הגלולות? תקבעי תור למחר בבוקר, תלכי לשם שינוי ואל תדחי את זה, התוצאות יהיו תוך כמה ימים, ותוכלי להתחיל...

McFLy AnNuShKa

New member
"תקבעי תור למחר בבוקר"

אני בצבא. זה לא אפשרי מהיום אני יכולה לקבוע רק לעוד חודש מעכשיו כבר קבעתי פעמיים, וכל פעם זה לא הסתדר ונפל על משהו... דחוף לי בגלל האיבנט שיש לי ...

ChapaChoo

New member
בעיה

אבל בכל מקרה.. גלולות בחודש הראשון הן לא ממש פיתרון לזה... כמו שהרופאה אמרה שם מתחתיי, יש עוד פתרונות.. אבל גם בשבילם צריך רופא /=

גלולות ובדיקה

לא ברור לי אם את כבר מקיימת יחסים או לא. אם כן, היה רצוי להתחיל את הגלולות מזמן ולא לחכות עד הבדיקה. האו גם רשם לך גלולות כי חשב שיכול להיות מצב שלא תספיקי להגיע לבדיקה מהר, אחרת לא היה רושם אלא כשבאת לבדיקה. בקשר לצורך בבדיקה, ראי תשובתי לאחת השאלות קודם . לדחיית מחזור כשלא לוקחים גלולות ,אפשר לקחת תכשיר הורמונלי אחרובשביל זה את צריכה להגיע לרופא נשים שירושםלך. כמו שאמור לך, עם גלולות בהתחלה יכול להיות דוקא בלאגן עם המחזור ואי סדירות ואז כל הרצון שלך לדחות - יתפספס.

למעלה