שאלה שאלתית

hilahers

New member
שאלה שאלתית

אני מחפשת עבודה שאוכל לשלב בזמן הלימודים. אני מעדיפה לעבוד במשהו שאיכשהו יהיה לו קשר לתואר שאלמד - ממשל וחברה. אולי יש לכם הצעות? (כבר הגשתי קו"ח לחברה שעוסקת במידענות) אשמח לתגובות, הילה.

אתר שתי"ל.

באתר שתי"ל - אתר שמרכז הרבה מהארגונים לשינויי חברתי בישראל יש לוח מודעות דרושים: http://www.shatil.org.il/site/modaot-home.asp יכולות להיות שם הצעות עבודה מעניינות ובחצי משרה בתחומים שהזכרת

lironk25

New member
נצל"ש:מישהי\ו יודע כמה סטודנטים יש לתואר שני

במדע המדינה\יחב"ל ? הכוונה שלי בכל מוסד ולא באופן כללי בכל המוסדות בארץ. תודה לירון

FIFI1981

New member
בחיפה

היי אני יודע שבחיפה יש בערך 650 סטודנטים לתואר שני במדע המדינה על כל תחומיו. דרך אגב, מס' הסטודנטים לתואר ראשון בחוג לא גדול בהרבה - בערך 700. נתון מעניין אם את שואלת אותי...

hilahers

New member
תודה

תודה על הקישור. האמת שאין להם כרגע משהו מתאים,אבל תודה בכל זאת. יש אולי עוד אתר שאתם מכירים דומה?

אולי אני אוכל לעזור לך

מניסיון של חברים שהיו באותו מצב לפני 5 שנים. אז אני בוגרת תואר ראשון בעברית (כבוד). חברים שלי פנו למרצים עצמם והציעו את עצמם כעוזרי מחקר, יש לך את המכון לדמוקרטיה בירושלים (היה מרצה שקראו לו גידי שהוא יכול לעזור לך שם), תציעי את עצמך בכנסת (הרבה מחפשים עוזרים קטנים), תתנדבי לאחד התאים (קשרים זה שם המשחק), תצרי קשרים עם מרצים (תאמיני לי את לא יודעת מתי הם יוכלו לעזור לך והם עוזרים) וכו'. מניסיון אין גלולת קסם. יש מי שמסתדר ומוצא (יש לי חבר שצלח את קורס קדטים של משרד החוץ), יש מי שרוצה להקיא מהתנהלות הדברים במדינה ופשוט מוותר ויש כאלה שמוצאים עבודה בתחומים לא קשורים (הרוב). בהצלחה.

hilahers

New member
וואלה תודה

אני איישם את העניין ברגע שתתחיל שנת הלימודים בנוסף לעבודה שאני מתחילה מחר בסוף הכל יהיה טוב אני בטוחה! תודה על הכל, הילה.

למעלה