שאלה שמטרידה אותי כבר כמה ימים

Nikiii

New member
שאלה שמטרידה אותי כבר כמה ימים../images/Emo108.gif

תראו, בהתחלה לא דיברנו לאחר מכן היינו ידידים ובימים האחרונים הוא מתקרב אלי פיזית יותר ויותר, הכל נראה מרחוק תמים אבל אני והוא יודעים שזה לא.. ממש לא הבעיה היא שהוא לא הטיפוס שמשחק בבנות הוא די תמים ולא אוהב לפגוע באחרים בכלל ואם הוא תמנהג כמו שהוא מתנהג זה צריך להגיד משהו בכל מקרה ליתר ביטחון בררתי את זה גם עם חברים שלו וכנראה שהוא רוצה שהדברים יתקדמו.. עכשיו, בקשר אלי, לקשרים האחרונים שלי.. לא היו מוצלחים מסתבר שהבנים שהייתי איתם היו פסיכופטים סוג א´ אני חושבת שיש לי בעיה לפתח רגשות לבנים כרגע מה שאומר גם אליו אני מרגישה את המשיכה הזו אני רוצה להיות איתו אבל אם ישאלו אותי מה אני מרגישה כלפיו לא יהיה לי מה להגיד ואולי זה יותר מדי מהר.. ובעצם אני לא אמורה להרגיש שום דבר אנחנו מכירים לא הרבה זמן רק כמה חודשים אולי אני נסגרתי כשהוא התקרב ואולי אני מרגישה משהו ורק מכחישה וכן אני יודעת שאני היחידה שאמורה לדעת מה קורה אצלי בפנים אבל אני כבר משתגעת ולא יודעת מה לעשות אהבתי בעבר אני אמורה לזכור את ההרגשה ופתאום הכל נמחק אז איך אני אדע שזה באמת זה? איך אתם הרגשתם כשאהבתם מישהו? ניקי

seadiver

New member
ניקי - כמוך כמוני

היי ניקי , וערב טוב כפי שתיארת את מצבך אני מבין לליבך וכן אני נמצא באותה אינטואציה עם עמיתה לעבודה , וכמוך אני מאוד מבולבל ומצוברך קימעה מכך שאינני יודע בידיוק את תחושותיה והרגשותיה , וישנם מקרים שהיא לוקחת איתי צעד אחד קדימה ושתים אחורה פנה וזה לעיתים משגע אותי ולכן מה שרציתי להדגיש את הנקודה שאולי היגיע הזמן לקפוץ למים הקרים כלומר יש קצת לגשש ולהתקרב ולייזום שיחה אינטימית שתבהיר את היחסים ביניכם וכך תגרום לפתיחת סגור ליבכם ולהעלות אל פני השטח את ריגשותכם ואת תחושותיכם אחד כלפי השניה. מקווה שזה מספק את שאלתך וכן אולי יגרום לך לקפוץ למים הקרים , לעיתים זה לא כלכך נורא כמו שחושבים!!!

Nikiii

New member
הממ

אולי זה באמת יבהיר לי מספר דברים לא כל כך נורא אני מסכימה אבל גם לא כל כך פשוט אחשוב על זה עוד קצת תודה על התגובה, ניקי

רואה אותו כל פעם מחדש..או כשאת..

שומעת את קולו.גם אני אוהבת מישהו.שהוא לא.אצלך זה אחרת.אל תפספסי!

Nikiii

New member
כן

את זה אני יודעת אבל היה משהו שהציף אותי כשהוא חיבק אותי היום ונגע.. ואם זה לא אהבה, אז מה זה כן?

אולי זו משיכה...או...אולי אפילו...

אהבה.אך את צריכה לשבת עם עצמך ולחשוב:האם אני אוהבת או רק נמשכת?

תשובה לשאלה

כשאוהבים משהו אז זאת הרגשה נורא מיודת את מרגישה פרפרם בבטן כשאת מדברתאיתו או עוברת לידו או בכלל איתו וגם את כל הזמן חושבת עליו ושאתם מדברת אזאת נורא מתוחה ומתרגשת........

ortal_sh

New member
ניקי,

אל תדאגי , לפי דעתי זה עניין של זמן , אמרת שאת לא מכירה אותו הרבה זמן, בשביל לאהוב משהו צריך להכיר אותו , את אולי נמשכת אליו ויש לך משהו אליו , אבל כמובן שזה לא אהבה. שתרגישי שהוא לא יוצא לך מהראש ואת כל הזמן חושבת עליו, ותחיכי כל פעם שדברי אליו , או שתדברי איתו תרגישי שמחה בלב. תדעי שזה זה ! אורטל מקווה שעזרתי! אני גם אחרי שלוש שנים של קשר, אני מחייכת ומאושרת שהוא מתקשר אלי או שאנחנו נפגשים - זאת אהבה! .

Nikiii

New member
הצלחת להזכיר לי איך זה באמת../images/Emo8.gif

עזרת בהחלט.. אני סתם מלחיצה את עצמי.. זה יעבור עד מחר
ניקי

Deb1

New member
לניקי

פעם ידיד טוב מאוד שלי אמר לי כאילו מעין שני קריטריונים להבין שזה "זה".. (אבל אצל כל אחד זה אינדיבידואלי) אם את חושבת עליו בלי הפסקה.. ורק המחשה גורמת לך לחייך ולפרפרים.. ואם את לא מסוגלת לדמיין את החיים שלך בלעדיו.. אפילו לשנייה.. זה "זה". אצלי זה באמת היה ככה.. רק שלצערי גם אני לא נפלתי על האנשים הנכונים. אבל תחשבי איזה סיכון את לוקחת אם את רוצה לסכן את הידידות שלך.. כי אני איבדתי את הידיד הכי טוב שלי שנהיינו חברים ושנפרדנו כמעט שנה אחר כך... שעושים את המעבר הזה.. זה שונה ולרוב אי אפשר לחזור אחורה או שזה לוקח המון זמן. בהצלחה שיהיה לך ! :)

Nikiii

New member
תודה..

כן אני יודעת איך זה.. מנוסה בהריסת ידידות טובה למען חברות לא ממש מוצלחת.. שוב תודה

loveGirl15

New member
אני חושבת...../images/Emo41.gif

שאם באמת היית אוהבת אותו לא היית שואלת את עצמך את השאלות האלו
. לפי דעתי , קחי לך קתץ מרחק ממנו ותראי איך את מרגישה בלעדיו , אם את מתגעגעת אליו ואם הוא חסר לך ורק ככה באמת באמת תוכלי לדעת מה את מרגישה כלפיו (תאמיני לי...מנסיון!!!
) איך ההרגשה לאהוב ? ובכן , זו הרגשה נפלאה , את כל שנייה חושבת עליו , מתגעגעת אליו , רוצה להיות איתו , מדמיינת אותכם ביחד , וגם שנייה אחרי שראית אותו , את שוב מתגעגעת אליו....זה לפחות איך שאני מרגישה עכשיו אל החבר שלי.... אז...
מקווה שעזרתי לך קצת ושתמצאי את התשובה מרחלי

למעלה