שאלה שפריסליה תאהב

שאלה שפריסליה תאהב

מה עושים, שבזמן האחרון, בחורים מבריזים, בחורים מחליטים שהם לא רוצים קשר רציני. והכי חשוב. שצריכים מישו, אבל אין. ממש אין. (פריאור, מבואסת מלהיות לבד...
)

אחותי,

לוק הרווקה הממורמרת זה כל כך ניינטיז! היום הכי אין להיות פנויה להצעות
מי צריך גברים בכלל?

פריאור, אחותי לשעות ארוכות של הורדת

שערות מהרגלים. אל תוותרי על האושר. Boys will be boys Like some girls will be girls....the other girls will be...oh well אני מכירה את התופעה לצערי מנסיון אישי, בחורים לא רוצים קשר רציני ומלאי בעיות להתחייב. בפעם האחרונה שאני ראיתי אותך אני הייתי לרגע בהלם, כי את כל כך יפה ומיוחדת. ואם מותר לי לרגע לרדת מהתדמית הביצ'ית שלי ולהיות שניה אמאית(אבל רק לשניה)- מגיע לך הרבה יותר מסתם גבר אימפוטנט שלא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו ושבטוח שצריכים לרדוף אחריו. מגיע לך שירצו אותך, כי את באמת בחורה מדהימה גם באופי וגם ביופי(ופרסיליה לא אומרת סתם
קרוס מיי הארט אנד אופ טו דיי לייק רוק הדסון...או ג'ודי גרלנד, כיאה לדיוה שכמותי). ולגבי העניין הזה של צריכים מישהו ואין. אני יודעת שאת מתכונת בעיקר אל התחום הרומנטי ואני יודעת שזה יבוא כשזה יבוא. ואני בטוחה 100 אחוז שזה יבוא
מגיע לך להיות מאושרת
מעבר לזה...אם את צריכה מישהי או מישהו לדבר איתה/ו יש פה כל כך הרבה אנשים שאוהבים אותך. באמת
יש אותי, ויש את רביב ואת שרימפי ובכלל...את אולי לרגע לא מספיק מפנימה את זה אבל את בחורה מאוד נאהבת.
אז תזיזי את התחת, תרימי חיוך ואל תוותרי. לא ראוי שבחורים עם *** קטן ועם אגו ענק יזיזו לך משהו, וגם אם הם מזיזים לרגע, ראוי יותר שתזכרי שאת שווה הרבה יותר מהם ושמגיע לך יותר טוב. אני מאמינה בזה ואוהבת אותך
. אחותי המתוקה

אמן לזה...

(באנגלית זה נשמע יותר טוב...) אחותי. החיוך על הפנים עכשיו, אומר הכל. הכל. מתה עליך... כל כך.

resputin

New member
אוך, הריח של החורף.

אתם שמים לב לזה, איך שמגיע הריח של הגשם לסביבה כולם מחפשים פתאום להתמסד ולהתכרבל כל הלילה\חורף בפוך? תמיד צחקתי(נו) על הומואים שככה הם בחורף ועל הניצנים הראשונים של הים כל הסכרים משוחררים והבעלים נזרקים מהחלון. אולי ככה זה אצל כולם? שלא תתחילו איתי על תקופות ייחום. אני בכלל חושב שאני סוג של חתול(ה שחורה ומיוחמת
- והמבין יבין). סיוון, כמה פעמים אמרתי לך לא לקחת גברים ברצינות? באמת, רובנו לא כל כך בוגרים, חכמים או עושים רושם. צריך לדעת לתפוס אותם בבולוק'ס ואז הם נעשים צייתנים. ואם לא - לוחצים קצת.

../images/Emo99.gif חורף

רגע אחד שמחים (מיד אחרי הגשם הראשון ויש ריח באוויר) ורגע אחר כך הנוסטלגיה עולה ויש געגועיםם לשמוע שירי אהבה נכזבת של רוקסט ולחכות שאביר החלומות יבוא!

white star

New member
../images/Emo54.gif אמרתי לך כבר

תפסיקי לחפש סטרייטים זה לא טוב לך

למעלה