שאלה ...

webguy

New member
שאלה ...../images/Emo35.gif

איזו השגים לדעתכם תוכל להציג ישראל ביתנו בתחום זכויות אדם ..? ברור שממשלה הבאה הימנית חייבת לכלול אנשים דתיים רבים את ש"ס והאגודה .. לדוגמא....... האם נשואים אזרחיים ישארו חלום מתרחק ..? כיצד תדאג לקהל בוחריה הבסיסי שהוא יוצאי ברית-המועצות ...?

יהיה קשה להשיג את הנישואים האזרחיים

בממשלה ימנית. הבית היהודי גם רוצה לשנות את החוק ולקבוע שרק יהודי שאמו היא יהודיה יקבל אזרחות במדינה ש''ס ואגודה בחיים לא יתנו לזה יד וגם האיחוד הלאומי לא התלהב מהרעיון. בקיצור המצב לא טוב חחח

webguy

New member
בקיצור ...

אם ככך .. שחברי הכנסת מעל מספר שבע בישראל ביתנו יהנו עד לבחירות הבאות ...כי גם שנוי לא סיפקה את הסחורה הזאת והתוצאה ידועה ..!!!

ronen1981

New member
מצביעי ישראל ביתנו לא טיפשים.

אני בבחירות הצבעתי ישראל ביתנו ובעבר היתי מצביע לשינוי ככה שסוגיות דת ומדינה חשובות לי , יחד עם זאת ברור לי לחלוטין שלא ראלי לצפות מישראל ביתנו לקדם נושא זה אם תקום ממשלת ימין חרדים . אני מקווה שתקום ממשלה של הליכוד ישראל ביתנו וקדימה וממשלה כזו בהחלט תוכל לקדם נושא זה אבל אם תקום ממשלה ימין חרדים אף אחד שהצביע לישראל ביתנו לא ינקוף זאת נגד ישראל ביתנו ואני משוכנע שאנשים יבינו שבממשלת ימין חרדים לא ניתן לקדם סוגיה זאת. ליברמן רק צריך להראות שהוא מנסה לקדם ממשלה של הליכוד קדימה וישראל ביתנו ואם זה לא יקרה כי קדימה יתעקשו להתעלם מהמציאות זה לא אשמתו של ליברמן ובטח שאני לא יעניש אותו על כך בקלפי ואני מאמין שאני לא היחיד שיבין זאת כך.

למעלה