שאלה

• פותח הנושא a17
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

a17

New member
שאלה ../images/Emo53.gif

שאלה

מה זה אומר שהפרוגסטרון הוא 0.2 וה- E2 הוא 221 ומה זה בכלל E-2 ?

Yaldi

New member
נדחפת עם שאלה

שאלה

נדחפת עם שאלה
a17 -מצטערת לא זוכרת את הערכים. אבל באותו הנושא שאלות: לאחר קבלת בטא חיובית במשך כמה זמן נדרשתן לעשות בדיקת דם להורמונים(פרוגסטרוןוE2) ובאיזו תדירות? אני עשיתי בדיקה דם פעם בשבוע במשך 10 שבועות(רצו 12 שבועות) ולי זה נראה קצת מוזר שמשכו אותי אבל אני חושבת שאני יודעת למה$$$$$ אסביר את עצמי בהמשך..

זה באמת נראה לי מוזר ../images/Emo4.gif

נדחפת עם שאלה
a17 -מצטערת לא זוכרת את הערכים. אבל באותו הנושא שאלות: לאחר קבלת בטא חיובית במשך כמה זמן נדרשתן לעשות בדיקת דם להורמונים(פרוגסטרוןוE2) ובאיזו תדירות? אני עשיתי בדיקה דם פעם בשבוע במשך 10 שבועות(רצו 12 שבועות) ולי זה נראה קצת מוזר שמשכו אותי אבל אני חושבת שאני יודעת למה$$$$$ אסביר את עצמי בהמשך..
זה באמת נראה לי מוזר

לפלפלת מדדו פרוגרסטרון בפעם האחרונה שהיא עשתה ß וזה היה בשבוע 5 להיריון עלמנת לודא הכפלה תקינה של ה- ß ובד"א גם רמות פרוגרסטרון. וכמו שאייוש ציינה גם לנו זה היה במסגרת קופ"ח וחינם. מחכה להסבר בהמשך.......

a17

New member
אני לא זוכרת שבקשו את הבדיקות האלו

נדחפת עם שאלה
אחרי הבטא החיובית (ז"ל) שהיתה לי...עשיתי רק בדיקות בטא לוודא הכפלה...

a17

New member
../images/Emo22.gif אה...ועוד משהו

אחרי הבטא החיובית (ז"ל) שהיתה לי...עשיתי רק בדיקות בטא לוודא הכפלה...
אה...ועוד משהו
הבדיקות היו ללא תשלום...רק שרציתי לדעת לאיזה צורך עושים אותן לוודא שאני לא אבייץ בקרוב ?

אדוינה

New member
הי!

שאלה

הי!
אלה ערכים לפני ביוץ. e2 -אסטרדיול - עולה בהדרגה עד לביוץ ,ערכים של מאות. בביוץ עליה חדה של הפרוגסטרון. יש בעמוד זה הודעה של מלח בנושא. בהצלחה!

ayoosh

New member
תשובות..

שאלה

תשובות..
אני מצרפת לך מאמר לגבי ערכי הפרוגסטרון ששלח לי הרופא כשהייתי מודאגת שהערכים אצלי נמוכים לפני הבטא (=תמיכה לא מספיקה, מה שלא היה נכון כמובן). ולילדי- אני חושבת שאני עשיתי עד בערך שבועיים אחרי הבטא- וגם זה, רק בגלל שהיה לי חשוב- הרופא הסביר שאין שום צורך. בכל מקרה- עשיתי את הבדיקה בקופ"ח בלי תשלום כמובן...

פיש10

New member
הרופא שלי בכלל אמר תמיד

שאלה

הרופא שלי בכלל אמר תמיד
שאין מה לעשות בדיקות E2 ופרוגסטרון מהיום בו מתחילים את הכנת הרירית (לקיחת פרוגינובה), הוא טען שלתוצאות הבדיקה אין משמעות. אני לא עשיתי בדיקות לא אז וגם לא כאשר הבטא היתה חיובית.

Yaldi

New member
עוד תשובות?

הרופא שלי בכלל אמר תמיד
שאין מה לעשות בדיקות E2 ופרוגסטרון מהיום בו מתחילים את הכנת הרירית (לקיחת פרוגינובה), הוא טען שלתוצאות הבדיקה אין משמעות. אני לא עשיתי בדיקות לא אז וגם לא כאשר הבטא היתה חיובית.
עוד תשובות?
אתן תתעלפו (אם כבר הבנתם) אייך המדיקל משכו אותי עם הבדיקות הללו רק כדאי לקחת עוד קצת...(2400 ש"ח) ולקרוא לזה ליווי רפואי

כל פעם לא מופתעת מחדש ../images/Emo46.gif

עוד תשובות?
אתן תתעלפו (אם כבר הבנתם) אייך המדיקל משכו אותי עם הבדיקות הללו רק כדאי לקחת עוד קצת...(2400 ש"ח) ולקרוא לזה ליווי רפואי
כל פעם לא מופתעת מחדש

מהקטע הכספי עם מדיקל. נראה שהם חושבים רק על הכסף ולא על הפציינטים.

נועם@בת

New member
את רצינית?

עוד תשובות?
את רצינית?
ואני דוקא כן מופתעת כל פעם מחדש. כנראה שלמרות כל הציניות שלי אני לא קולטת שאין גבול לציניות שלהם. שווה תלונה למשרד הבריאות
נועם

א ת צינית ??? ../images/Emo12.gif ../images/Emo24.gif

את רצינית?
ואני דוקא כן מופתעת כל פעם מחדש. כנראה שלמרות כל הציניות שלי אני לא קולטת שאין גבול לציניות שלהם. שווה תלונה למשרד הבריאות
נועם
א ת צינית ???

לידם את ממש לא צינית, יקירתי. גם אני חושבת שצריך להתלונן עליהם. הגיע הזמן!
אנחנו שומעים על יותר מדי קטעים מסריחים איתם, ואם לא אנשים לא יתלוננו הם ימשיכו בדרכם הנלוזה

מברכת אתכם וכועסת נורא...

א ת צינית ???

לידם את ממש לא צינית, יקירתי. גם אני חושבת שצריך להתלונן עליהם. הגיע הזמן!
אנחנו שומעים על יותר מדי קטעים מסריחים איתם, ואם לא אנשים לא יתלוננו הם ימשיכו בדרכם הנלוזה
שלום לכולכם... אני נכנסת לפורום בחודשיים האחרונים כמעט מדיי ערב , יש לי תאומות מקסימות מטיפולים במדיקל סנטר שבוצעו ע"י דר' בר . כרגע אני בטיפול נוסף - לפני החזרת עוברים (תרומת ביצית), אין לכם שמץ של מושג איזה צוות מדהים יש שם , איזה הצלחות יש שם , תגיעו בשעות הבוקר בזמן הבדיקות שיש שם ותשמעו את הנשים שמטופלות שם. נכון , עבור מעקב הריון עד שבוע 12 גבו ממני 2100 שח' וזה כלל בדיקת דם פעם בשבוע ובדיקת אולטרא פעם בשבוע וכן גם המשך טיפול תרופתי , הוסבר לי ע"י הרופא שבדק אותי במהלך ההריון שחשוב לבצע את בדיקות הדם כדי לראות את גובה ההורמונים בשלב לקיחת התרופות. אני באמת מברכת על הפורום המקסים הזה, אבל...אל תשמיצו סתם !!! בהצלחה לכולם וגם לי!!!!! אמן ואמן! טיטה

לא מדובר על השמצות סתם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שלום לכולכם... אני נכנסת לפורום בחודשיים האחרונים כמעט מדיי ערב , יש לי תאומות מקסימות מטיפולים במדיקל סנטר שבוצעו ע"י דר' בר . כרגע אני בטיפול נוסף - לפני החזרת עוברים (תרומת ביצית), אין לכם שמץ של מושג איזה צוות מדהים יש שם , איזה הצלחות יש שם , תגיעו בשעות הבוקר בזמן הבדיקות שיש שם ותשמעו את הנשים שמטופלות שם. נכון , עבור מעקב הריון עד שבוע 12 גבו ממני 2100 שח' וזה כלל בדיקת דם פעם בשבוע ובדיקת אולטרא פעם בשבוע וכן גם המשך טיפול תרופתי , הוסבר לי ע"י הרופא שבדק אותי במהלך ההריון שחשוב לבצע את בדיקות הדם כדי לראות את גובה ההורמונים בשלב לקיחת התרופות. אני באמת מברכת על הפורום המקסים הזה, אבל...אל תשמיצו סתם !!! בהצלחה לכולם וגם לי!!!!! אמן ואמן! טיטה
לא מדובר על השמצות סתם

בעצם, קודם כל ברוכה הבאה
אל ביתנו. מאחלת לך הצלחה בטיפול. לגבי מדיקל - בהתחלה באמת היו בסדר אבל אחר כך - פשלה אחרי פשלה אחרי פשלה. בסוף ברחתי משם כל עוד נפשי בי
והיו עוד שברחו משם, כמוני. ולכולנו היו סיבות טובות. אני ביסודי אדם מפרגן מאד וכשאני מרוצה אני מספרת בשבחיו של אדם או מכון (מדיקל לדוגמא), אבל במקרה שלהם... ממש לא

נועם@בת

New member
אף אחד לא משמיץ סתם

אף אחד לא משמיץ סתם
הנוהל הזה קיים רק במדיקל סנטר, ולא בשום מקום אחר. וראה זה פלא למדיקל אין אחוזי הצלחה גבוהים יותר מאשר למרכזים אחרים. שנית, כל מחלקת IVF עושה US פעם אחת אחרי הבטא, ומעבירה אותך לרופא נשים למעקב הריון. אף מחלקה לא גובה תשלום נוסף על מעקב הריון. גם אם המעקב היה חשוב, היית יכולה לעשות אותו סתם כך בקופת חולים ולא לשלם על זה אגורה. גם את הלכת שולל אחרי דברי חלקות ושילמת 2100 שקלים על הליך שהיית יכולה לקבל בחינם (בהנחה שיש בכלל טעם לעשות אותו). דוקא הדברים שלך מחזקים את הטענה שבמדיקל יש מדיניות ברורה של סחיטת כספים על בדיקות מיותרות. לפחות במקרה הזה לא עשו לך שום דבר שיכול לסכן אותך. נועם

Yaldi

New member
אני רוצה להבהיר

אף אחד לא משמיץ סתם
הנוהל הזה קיים רק במדיקל סנטר, ולא בשום מקום אחר. וראה זה פלא למדיקל אין אחוזי הצלחה גבוהים יותר מאשר למרכזים אחרים. שנית, כל מחלקת IVF עושה US פעם אחת אחרי הבטא, ומעבירה אותך לרופא נשים למעקב הריון. אף מחלקה לא גובה תשלום נוסף על מעקב הריון. גם אם המעקב היה חשוב, היית יכולה לעשות אותו סתם כך בקופת חולים ולא לשלם על זה אגורה. גם את הלכת שולל אחרי דברי חלקות ושילמת 2100 שקלים על הליך שהיית יכולה לקבל בחינם (בהנחה שיש בכלל טעם לעשות אותו). דוקא הדברים שלך מחזקים את הטענה שבמדיקל יש מדיניות ברורה של סחיטת כספים על בדיקות מיותרות. לפחות במקרה הזה לא עשו לך שום דבר שיכול לסכן אותך. נועם
אני רוצה להבהיר
אני לא שלמתי את הסכום של 2100 ש"ח (או יותר לא זוכרת) זה היה נראה לי תמוהה פניתי לרופא הקופה שבאופן חד משמעי(הייתי בשבוע 9) אמר שיש להפסיק את התמיכה בשבוע 10 וחאלס עם בדיקות הדם המיותרות הללו והלא נחוצות. לי גם לא הוצע שום u.s פעם בשבוע,אלא פעמיים ב12 שבועות. אני לא מנסה לעשות כאן מסע השמצות נגד המדיקל מספרת רק את העובדות שבזמנו מאוד עיצבנו אותי שבמצבנו הם גורמים לנו תלות מיותרת בהם והוצאת כספים. ותודה למדיקל מכול ה
על כל מה שעשה עבורנו.

פיש10

New member
סתם מתוך סקרנות האם זה המדיקל

אני רוצה להבהיר
אני לא שלמתי את הסכום של 2100 ש"ח (או יותר לא זוכרת) זה היה נראה לי תמוהה פניתי לרופא הקופה שבאופן חד משמעי(הייתי בשבוע 9) אמר שיש להפסיק את התמיכה בשבוע 10 וחאלס עם בדיקות הדם המיותרות הללו והלא נחוצות. לי גם לא הוצע שום u.s פעם בשבוע,אלא פעמיים ב12 שבועות. אני לא מנסה לעשות כאן מסע השמצות נגד המדיקל מספרת רק את העובדות שבזמנו מאוד עיצבנו אותי שבמצבנו הם גורמים לנו תלות מיותרת בהם והוצאת כספים. ותודה למדיקל מכול ה
על כל מה שעשה עבורנו.
סתם מתוך סקרנות האם זה המדיקל
בראשון או בהרצליה פתוח?

פיש10

New member
סתם מסקרנות האם מדובר על

אף אחד לא משמיץ סתם
סתם מסקרנות האם מדובר על
המדיקל בראשון או בהרצליה פתוח?

מצב
הנושא נעול.
למעלה