שאלה

Shiranco12

New member
שאלה

שלום, אני בת 21 ומנסה לקיים יחסי מין עם בן זוגי כבר מעל לשנה. החדירה עצמה מאוד כואבת לי ולכן מעטים הפעמים שבהם אנחנו מצליחים. אני חושבת שהסיבה היא שילוב של פחד (מאחר ואני יודעת שיכאב לי) ועוד בעיה (לא נראה לי הגיוני שאחרי כל כך הרבה זמן הנרתיק עדיין לא התרחב ושזה עדיין כל כך כואב). יש לציין כי ניסינו הרבה פעמים. וגם הצלחנו בחלק, ואפילו במעטים מתוכם לא כאב לי.. אבל אנחנו לא מקיימים יחסי מין מלאים כמעט בכלל בגלל הבעיה.. ואני לא יודעת מה לעשות? שנמשיך לנסות? תודה

Shiranco12

New member
רק מוסיפה

אין לי בעיה של יובש.. לפחות לא מבחוץ.. אולי בנרתיק.. אני ממש לא יודעת.

קודם כל והכי חשוב - כאשר מופיע כאב, לא

ממשיכים בכוח. הכאב הוא אמירה של הגוף להפסיק כי לא ניעם לו, ואת מוכרחה להקשיב לקול הזה משום שזה ממש לא עוזר להתעלם, ההיפך - זה עלול להחמיר את הבעיה. לא כתבת אם את בתולה או לא, האם את משתמשת בטמפונים? מה קורה בהחדרת אצבע שלו, שלך? שתי אצבעות...? האם עדיין מופיע כאב? האם את מגיעה לשלב החדירה מספיק מגורה ורטובה? האם אתם משקיעים מספיק זמן במשחק המקדים? ולגבי מיקום הכאב, האם הוא בפתח הנרתיק או עמוק יותר בתוך הוגינה ? ומתי בדיוק התפתח הכאב ? האם בעקבות דלקת או טיפול שקיבלת ? האם עברת בדיקה גינקולוגית ? מה היו הממצאים ? לאחר שתעני על השאלות נוכל להתקדם להמלצות...

Shiranco12

New member
תשובות

אני לא בתולה.. כי הצלחנו לשכב מספר פעמים וגם ירד דם בפעם הראשונה... החדרת אצבע לא כואבת לי... אבל זה לא נעים לי במיוחד... שתי אצבעות לא ניסינו.... אני מאוד מגורה בשלב החדירה והמשחק המקדים מאוד ארוך.. אני לא יודעת לענות לך לגבי מיקום הכאב. הכאב לא התפתח לי... החבר הנוכחי הוא הראשון שלי. ניסיתי לשכב פעם בגיל 17 וזה כאב לי אבל ירדתי מזה... מעולם לא היתה לי דלקת וגם אף פעם לא עברתי בדיקה גניקולוגית. אני חושבת שרוב הכאב הוא פחד כי יכאב לי.. היו פעמים שהייתי כל כך מגורה שלא חשבתי בכלל על כלום ואז באמת לא כאב לי. אבל בדרך כלל למרות שאני מגורה ברגע שהוא בא להכנס אני נבהלת. אבל יכול להיות שיש עוד בעיה חוץ מזה.. אני באמת לא יודעת.

חדירה לשטח האויב ...

מניסיוני האישי ..קיימות לא מעט פעמים שהחדירה הראשונית לפות היא מעט כאובה אבל תוך כמה פימפומים הפות מתרגל והכול זורם יופי טופי ... כל פעולה פיזית שמלווה פחד וחשש מכאב ...מנציחה כאב ואף מגדילה אותו ברמת התחושה ... אין ספק שבפעמים בהם את משתגלת ומרגישה להוטה ומחורמנת אזי מן הסתם יכאב פחות ... ובפעמים בהם את פחות מגורה אזי החדירה הראשונית תהיה טיפהלה שורפת .. אני מציע שתתחילי להשתמש בחומרי סיכה ייעודיים על בסיס מים ...זה רק יקל את הענינים עבורך וגם יהפוך את המשחק המקדים למעניין יותר ...

למעלה