שאלה?

ואנדם

New member
שאלה?

אני אם חברה שלי 5 שנים ויש לנו סקס נהדר רק שלפני חודש בלי שום סיבה באמצע הסקס לפני החדירה הוא פשוט נפל ומאז אני בקושי מגיע לזיקפה ספונטנית אלה רק על ידי גירוי וגם זה לא מחזיק הרבה זמן ומאז אני בדיכאון חבל על הזמן אני פשוט מתוסכל בבקשה תעזרו לי

בכרטיס שלך לא כתוב בן כמה אתה

וזה פרט חשוב מאוד - שחסר. האם קרה משהו לפני אותה תקרית שיכול היה להשפיע על התיפקוד המיני שלך? משהו שקשור לבעיה פיסית, רגשית, נפשית... מאוד יכול להיות שנכנסת לאותו מעגל קסם של נבואה המגשימה את עצמה, שלאחר שזה קרה פעם אחת, זה כל כך השפיע עליך שרק מהחשש שזה יקרה שוב - זה אכן קורה... מה קורה באוננות? האם זקפת הבוקר כתמול שלשום? אם יש שינויים בנ"ל אתה כדאי שתעשה בדיקה כללית אצל רופא המשפחה כדי לשלול בעיות פיסיות. אם הכל תקין באוננות וזקפת הבוקר גם היא תקינה, ואם אתה מרגיש שאתה נכנס לסיטואציה עם לחץ ומתח שלא היו קודם לכן, ועסוק בכך שה"עסק" יתפקד או לא, קורב לודאי שהיתה לאותה תקרית השפעה רגשית שלילית שעדיין משפיעה עליך. במקרה כזה, נסה להרגע, נסה לא להתעסק במחשבות, אלא תחזור להתרכז בתחושות הנעימות, ברגשות הקרבה והנעימות של גוף בגוף, במידה ותצליח - הזקפה גם היא תחזור.

למעלה