שאלה

Nמור

New member
שאלה

יכול להיות שהייתה סצנה שבה שרה דיברה עם קבוצת ילדות על משפחות אומנה?

Terpsichore

New member
אני בת.

ולא, אבל אני חושבת שזה עונה חמישית. אבל אני ממש לא בטוחה.

Marg H

New member
תביאי קצת יותר אימפורמציה ואז אולי נוכל

למצוא את הפרק והמספר

Nמור

New member
לצערי אין לי יותר אינפורמציה

ראיתי את הסצנה הזאת לשניה ביוטוב ולצערי אני לא מוצאת אותה. אני זוכרת רק שהיא ישבה איתן בחדר במחלקה שלהם ודיברה איתם על זה...

Terpsichore

New member
אני זוכרת חלקים

מהפרק הזה. מצאו ילד קטן בתוך פח אשפה, מצאו שם טביעת אצבע של טייס בצבא או משהו כזה, לא זוכרת. והייתה אחת שהייתה האחות של האישה שאמצה את הילד ואת כל שאר הילדים (אני חושבת, לא נראה לי שזאת הייתה האישה עצמה) שהיו במחלקה ששרה דיברה איתם וזה היה כדי לבדוק אם היא התעללה בהם בדרך כלשהי. משהו כזה.

MTA lidarosh

New member
נצל"ש!!

היי יש לי שאלה.... יש רומן בין שרה וגיל את זה הבנו בסוף העונה השישית...אבל אני זוכרת שהיא רצתה לצאת איתו מתישהו בסביבות העונה השלישית.. אבל אני לא זוכרת מתי ...אם מישהו זוכר את הפרקים שבהם הכל התחיל אני יודה לו/לה מאוד! בתודה מראש לידר=]

Marg H

New member
תשובה../images/Emo140.gif

שרה הזמינה את גריסום לצאת איתה ב Play eith Fire פרק 22 עונה 3. -והוא סירב להצעה שלה. הפרק בעונה ששישת [6X24 way to go] פשוט הראה לכולם שהפ באמת ביחד, ובעונה שביעית בפרק האחרון של העונה גריסום אומר לכל הצוות שהוא אוהב את שרה. יש בעונה הזאת גם לקראת הסוף נראה לי פרק 18, פרק שרואים שהם גרים ביחד. אה, אגב, בכל העונות לפני זה מעריצי GSR [גריסום ושרה] יגידו לך שהם היו פלירטוטים ומשפטיים חמודים ביניהם. הוא גם שלח לה עציץ פעם [כי קת'רין אמרה לו לעשות את זה
] וכאלו. יש לי גם כמה ספוילרים של זה בעונה שמינית אם את רוצה? רק בשביל הפרוטוקול אני חייבת להגיד שאני לא מעריצה של GSR ואני ממש ממש לא אוהבת אותם!
מקקוה שעזרתי

למעלה