שאלה

natli2006

New member
מוכנה להסכים....

צריך ראיה מתמטית וחוש מתמטי מסויים... הנחת הבסיס שלי הייתה , שמדובר על שיפור ציון בלבד!...לאדם בעל זיקה ...... אקבל את בריך --צריך בסיס איתן ויציב..... !!!!זה גם עניין של נסיון ----לי זה נראה אולי קל הרבה יותר, גם כי שנתיים תירגלתי חברה ל 5 יחידות , וגם מהכישורים המתמטיי שנוספו לי..... ולא התכוונתי לספרים של בני גורן...!!!!!!!!!!!!! ולא של גבי יקואל!!!!!!!!!! יש ספרים ועזרים המסבירים את החומר , מראים מגוון רחב של דוגמאות ומקרי קצה ....ומכילים גם פתרונות מלאיםץ ( איני יודעת אם מותר לפרסם את השמות ...(מי שירצה שיצור איתי קשר בפרטי.).

valvalvalon

New member
יש את המכינה של הטכניון

שלא צריך תעודת בגרות בשבילה והיא מחליפה אותה בקבלה לטכניון, חפש בגוגל מכינה טכניון, ותקרא על הממוכשת, נפתחת פעמיים בשנה כמו הלימודים עצמם, נראה לי האופציה הכי טובה בשבילך, עד מרץ לעשות פסיכו ולהתקבל למכינה, בהצלחה

natli2006

New member
עוד משהו קטן- יתרון של מכינות לחיילים משוחררי

אז ככה אם חסרים להם/ ציון דרוש שיפור של 3 בגריות או יותר....המלצתי היא לשקול מכינה מהטעמים הבאים.: במידה והינכם חילים משוחררים אתם זכאים להגיש בקשה למלגה שתכסה לכם את תשלומי המכינה ובמידת הצורך גם מלגת כיום חודשית עד לבסיס של 1000 ש"ח. כמובן שהדבר תלוי במצב סוציואקונומי. מי שהיה בשירות חייל בודד , או זכאי סיוע מתבקש להוציא אישור על כך, וזכאי כמעט באופן וודאי למלגות הנ"ל. כול מי שמצבו סביר פלוס מינס יכול לקבל תקצוב חלקי.... ככה במקום לשלם כ 5 אלף ש"ח על כול מקצוע במכון פרטי , יש סיכוי ללמוד יותר מקצועות ולקבל מימון כלשהו... לכול אלו שכבר עם האצבע על המקלדת ומתכוונים לתקוף גם את הודעתי זו אמליץ לכם בחום לגשת לשוחח עם יועץ שיראה לנגד עיניו את הבגרות שלכם , וישמע על המצב הסוציואקונמי בטרם תגבשו החלטה סופית...... בהצלחה......!

למעלה