שאלה

italkia83

New member
שאלה

היי לוסי, התקבלתי לעבודה בתחום המכירות, ורציתי לדעת אם אני אצליח בעבודה , ולכל מי שמקבל תג עובד אחרי שהוא עושה 3 מכירות מקבל אוטו מהחברה רציתי לדעת אם אני אצליח וגם אקבל אוטו מהחברה? ובקשר למעבר דירה האם את רואה שכדאי לי בחודש הקרוב לעבור? ובקשר לזוגיות האם את רואה אצלי משהו בקרוב? תודה על עזרתך, עדי 10.11.1983

תשובה

את מאד טובה במכירות. ואוהבת אתגרים. את חייבת יעדים בחיים על מנת להגיע אליהם- וזה טוב אני מקבלת שאכן זה יקח מעט זמן עד 11/09 תגיעי ל3 מכירות. תאמיני בעצמך כי זכרי את יוצרת את העולם/נמציאות שלך. יום טוב גלי

italkia83

New member
לגלי

היי גלי תודה על עזרתך, רק לא ממש הבנתי מה כוונתך ש"אני מקבלת שאכן זה יקח מעט זמן עד 9\11 תגיעי ל3 מכירות" הכוונה שלך שרק בספטמבר אני יסגור שלושה מכירות? נ.ב ובקשר למעבר דירה האם את רואה שכדאי לי בחודש הקרוב לעבור? ובקשר לזוגיות האם את רואה אצלי משהו בקרוב

תשובה

הכוונה היתה שעד חודש 9/09 תעשי מכירות נוספות ויפות. אל דאגה. מעבר דירה - מחודש 10/09. זוגיות - אופציה 10/09. או 12/09 בהצלחה

italkia83

New member
לגלי

רציתי לדעת אם את רואה אצלי מיסוד בשנים הקרובות?

אגב

אולי די כבר עם "המיסוד" זה נשמע רע. תחיי ותהני. תכירי משהו - תעשו הסכם ממון וזהו- תחיו בכיף. כל אחד לא כופה דבר על האחר...בלי רבנות. זה פאסה

למעלה