שאלה...

sweetdreams

New member
שאלה...

עברתי בסביבה, ונראה שדי רדום פה אצלכם, בלי להעליב.. אז חשבתי אולי להעיר פה את העניינים עם שאלה שדי מעניינת אותי. אז הנושא הוא גרין דיי לפני ואחרי אמריקן אידיוט. אני מכירה אותם מספיק זמן, ככה שאני מכירה את הסגנון שלהם גם לפני האלבום הזה ואת הסגנון שלהם החל ממנו. שמתי לב שהרבה מעריצים מרימים גבה על הכיוון שהלהקה תפסה, הרבה מהם לא אוהבים אותו. עם זאת בעיניי, למרות שאהבתי אותם גם לפני כן, הכיוון החדש הוא לחלוטין קפיצת מדרגה. אישית אני מאוד אוהבת אלבומי קונספט, אז אני אוהבת את זה שיש סיפור מאחורי האלבום. וגם העניין של נושאים פוליטים ומעורבות חברתית מעולם לא הפריע לי בשירים, להפך, אני דווקא אוהבת שאמנים נוגעים בנושאים רציניים. אבל חוץ מזה, המוזיקה פשוט מצויינת. אם אני משוה את גרין דיי של אמריקן אידיוט לגרין דיי של לפני כן, אני לגמרי מעדיפה את גרין דיי החדשים. ובעיניי האלבום החדש הוא גולת הכותרת שלהם, הוא מעולה, ואני שומעת אותו ללא הפסקה. אז מה שרציתי לשאול זה איך אתם עם השינוי הזה? אוהבים, לא אוהבים? וכמובן, למה..?

Soggy Dream

New member
אני אוהב כל מוזיקה שגרין דיי יצרו

אני גם לא משווה בין האלבומים, כל אחד יפה בדרך שלו. האלבום החדש למשל, הוא יצירת מופת מדהימה, והעלילה שלה עוד יותר, אחת היצריות המוזיקליות המדהימות שאי פעם זכיתי שלמוע. אבל יש גם את קרפלנק והאוסף הראשון שלהם - הם לא פחות טובים, בדרך שלהם.. חח הם ממש חמודים
אני אוהב להקות דינמיות ומתפתחות וגרין דיי זו ה-להקה בקטע הזה. אני מאוד אוהב את שירי הפאנק שלהם, אבל גם את הכיוון האלטרנטיבי. סביר להניח שאם רק אחד מהם היה קיים (כלומר, בלי התפתחות) הייתי אוהב אותם פחות. אבל כל זה עושה את הלהקה לכל כך טובה. השינויים והשאפתנות המוזיקלית שלה, הרצון לפרוץ גבולות ולנסות דברים, בלי לחשוש מהשוואות. אגב, אני חושב שהשינוי הדרסטי בסנגוןש ל גרין דיי באמריקן אידיוט נגרם כתוצאה מהפסקה ארוכה בינו בלין וורניניג, יש סיכוי שאוסף הלהיטים שלהם חתם סוג של תקופה מוזקלית גם בשבילם. יתכן שגם הגנבה של Cigarretes and Velantines ממש מתחת לאף שלהם יצרה סוג של משבר שממנו צמח שמהו חדש. יענו עוף חול. או משו כזה

Almighty Efraty

New member
לי הוא לא מפריע.

ברירת המחדל של דברים להשתנות,גם אם זה של להקה. אם הם היו נשארים אותו דבר,זה היה בסופו של דבר קצת משעמם לטעמי. הם היו טובים לפני,בזמן וגם אחרי.

בתור אחת שהתחילה...

לשמוע את גרין דיי בזכות אמריקן אידיוט ובהמשך גם לשמוע את האלבומים הישנים שלהם, אני מוכרחה לומר שלדעתי הם טובים בכל דבר שהם עושים. ועד כמה שזה ישמע מוזר הם אף פעם לא עזבו את הפאנק, השירים שלהם היום הם שירי פאנק יותר מהשירים שהיו להם בעבר, היום יש להם שירים שמזכירים בצורה כלשהי את הפאנק הישן. האלבום החדש שבהתחלה מיהרתי להקניט אותו הוא אלבום מדהים. המילים מדהימות והמוזיקה טובה למדיי. אני אוהבת את גרין דיי היום והם מזכירים לי באופי השינוי שלהם את Queen, אבל אני לא רוצה יותר מדיי לעשות השוואת כי Queen היו וישארו אגדת רוק לדעתי

למעלה