שאלה :)

faina s

New member
שאלה :)

שלום, יש לי כמה שאלות :) כשהייתי בצבא, מדי פעם הייתי נעקצת מחרקים כלשהם ולאחר מכן כשהנפיחות עברה נשארו לי כתמים על העור במקומות העקיצה, האם יש משהו לעשות עם הכתמים האלה? הרופא עור שהייתי אצלו אמר תחכי ותקווי שזה יעבור=\ כמו כן, כשאני מסירה שיער מדי פעם יש לי שיער שלא יוצא מהעור זה עושה לי פצעים וכשהוא כבר יוצא זה גם נראה כמו צלקת או שהוא נשאר אדום במקום הזה. גם על זה שאלתי אותו וגם על זה הוא אמר לי לחכות... האם יש משהו שאפשר למרוח כדי להעלים את זה? לפחות קצת? כשלקחתי ראקוטן בזמנו, הוא נתן לי THREOLONE שהעלים לי את הצלקות מהפצעים אבל הפעם הוא לא הסכים לתת לי, יש מצב שזה יכול לעזור? תודה :)

לחיילת המשוחררת

מזל טוב על שחרורך. 1. על כתמים אחרי עקיצות : חפשי בהודעות הנבחרות 2. תראולון לא מעלים צלקות - מסקנה- אם היה משהו שנעלם - הוא לא היה צלקת 3. לגבי אם יש משהו שאפשר לעשות - יכול להיות שכן - פני שוב לרופא עור 4. לגבי ענין השער - זה בעיה שכיחה - הפתרון היעיל ביותר הסרת שער לצמיתות - לייזר, מחט חשמלית וכו. במידה ואי אפשר - נסי להחליף את הטכניקה למשל גילוח במקום שעווה .. (שימי לב לטכניקה הנכונה לגילוח - שוב בהודעות הניבחרות) אם זה לא עוזר - אז צריך לנקוט בפעולות הבאות כדי לצמצם את הופעת ה שערות הכלואות : אחרי הוצאת שער (למשל השעווה) - בצעי יום יום את הדבר הבא : חממי את האזור שממנו הסרת שער עם קומפרסים של מים חמים 2-3 פעמים ביום , כך שיוסר הגלד מעל הפצעים והעור סביב הזקיקים של השער יתרכך- מה שיאפשר הוצאת השערות ביתר קלות. קחי מראה מגדילה ונסי לחלץ את השערה מאד בעדינות עם קיסם עדין. אפשר גם להעזר ב"מסג" של מברשת שיניים -אסור למשוך אותם או למרוט אותם - אלא רק לדאוג שלא ישארו כלואות. בד"כ זה ימנע מהארועים להתרחש.

למעלה