שאלה

BeProud3

New member
שאלה

אני לא ממש סגורה על עצמי בעניין הנטיות .
כל החיים שלי הייתי דלוקה על בנים , חשבתי על בנים והייתי כמו מכורה לחתיכים כזה..
אחרי זה שהייתי בכיתה ח' נמשכתי ממש ממש בקטנה למישהי בכיתה ט' אבל באותו הזמן הייתי מאוהבת במישהו..
כיתה ט' התחלתי להמשך לחברה שלי אבל זה היה ממש ברצינות ובאותו הזמן התאהבתי גם בבן ..
עכשיו השנה הזאת מאז המשיכה שלי לאותה החברה כבר הלך לי החשק לבנים לא נדלקתי על אף אחד מאז הייתה לי רק את המשיכה הזאת אליה..
עם בנים אני בוודאות מרגישה פחות בנוח בכל הקטע של המגע מאשר עם בנות , ואני יודעת את זה כי יצא לי לחוות כמה דברים עם אותה חברה שלי..
אז עכשיו אני מבולבלת כי אני יודעת שאני עדיין מסוגלת להידלק על בנים ואני כמובן רוצה ילדים משלי עם גבר נחמד שיאהב אותי
מצד שני אני מרגישה רצון להיות עם אישה בזוגיות של אהבה הדדית , במיוחד להיות עם אותה החברה שלי אך לצערי כנראה זה לא יהיה..
ולא גם לא בטוח שאני בי כי אני לא נמשכת לשני המינים בצורה שווה, בנות זה משיכה הרבה פחות חזקה בשבילי..
אז מה אני ?

Maldini Girl

New member
בת כמה את?

נשמע לי שאת בעיקר מבולבלת, וזה בסדר וזה לגיטימי.
בגיל ההתבגרות קורה הרבה שמרגישים שנמשכים לגברים/נשים ובהמשך מגלים שאתה בעצם נמשך למין השני, או שאתה בי.

אני יכולה להגיד לך שגם אצלי, עם כמה שאני מוצאת נשים הרבה יותר מושכות מגברים, המשיכה שלי לנשים היא אחרת, היא יותר ברמת הפנטזיה ופחות ברמת המשיכה בפועל, או המשיכה המינית.

יש טענה שהמשיכה המינית של בני האדם היא כמו סרגל,
כשנגיד שבצד אחד נמצא "סטרייט" ובצד השני נמצא "הומו/לסבית"
מה שאומר, שרובינו נמצאים באיזשהו מקום באמצע, עם משיכה חזקה פחות או חזקה יותר לשני המינים.

BeProud3

New member
אני בגיל ההתבגרות

וכן אני חושבת שאת צודקת.. גם אני כמוך בגדר הפנטזיה ולא באמת בגדר המימוש .. בכל סטרייט אני חושבת שיש משהו טיפה לסבי\הומואי ובכל לסבית או הומו יש משהו סטרייטי

eliormagick

New member
הסקרנות מובנת טבעית והגיונית

יחד עם זאת אדם, בשלב מסוים בחייו אחרי שהוא בשל יודע, ומכיר עצמו צריך להגיע להחלטה ולפעול בהתאם לכך תחת ההגדרה המינית שבה הוא מרגיש שהוא שייך אליה. זה קורה דרך כמה מישורים בחיים ובעקבות ניסיון שצוברים תודעה והרבה בחינה פנימית ותהליך התבגרות אישי...
בהצלחה:)

למעלה