שאלה....

ShmupyGirl

New member
שאלה....

אז ככה, שניים מתוך 3 האנשים שהכי קרובים אליי הם הומואים, כל פעם שהחבר הכי טוב שלי מספר לי על דייטים שהיו לו, אני ממש מאושרת בשבילו, כי הוא באמת בן אדם מדהים ואני הכי תומכת בו שבעולם אבל.. משום מה יש לי צביטה בלב כל פעם שהוא מספר לי, או שאני רואה אותו עם מישהו... אני ממש לא יודעת להסביר את זה, זה כל כך מוזר, כי אני באמת באמת מתרגשת בשבילו... (אין לי שום בעיה עם הומואים באמת שלא) זה לא קורה לי שחברה הכי טובה שלי מספרת לי על דייטים שלה. אני לא יודעת מה לעשות... זה נראה לכם משהו הגיוני? 10X על ההקשבה, גם אם אתם לא מגיבים...

ShmupyGirl

New member
קראתי את מה

שכתבתי, ואני מקווה שאתם מבינים על מה שאני מדברת... כי זה יצא לי קצת מבולבל....

אולי....

את יכולה לחשוב לרגע על הבדל בין היחסים שלך עם הידיד הנ"ל לבין היחסים שלך עם הידידה? כלומר, חוץ מזה שהוא בן והיא בת והוא יותר קרוב אלייך וכו´

אולי את תכחישי אבל..

יש לי הרגשה שאת קצת מקנא בבני זוג שיוצאים עם החבר הזה שלך לדייטים, כי גם את רוצה אותו לעצמך.. זה טבעי והגיוני.. ונעים מאוד, אני חדש פה.. אני אשאר אנונימי כי יותר מדי אנשים מכירים אותי ואני בארון(דו). אני רק אגיד שאני בן 16 מהמרכז.. :)

ShmupyGirl

New member
תראו...

הייתה תקופה שהייתי דלוקה עליו - לפני כמעט שנה. זה עבר לי ממזמן... ואני בטוחה בזה כמו שאני בטוחה שהוא הבן אדם שהכי יקר לי בחיים, הוא הפך להיות הדמות המרכזית בחיים שלי, למרות שלאחרונה התרחקתי מסיבות אישיות... ואני כבר לא אוהבת/דלוקה עליו.

theshadow3

New member
תראי,

יש הבדל שבין שחברה שלך מספרת לך על דייט שלה, לבין שחבר שלך שמספר לך הדייט שלו. הדבר הראשון שאת חושבת, זה עליהם ביחד - מחובקים או מתנשקים. בטח שזה מוזר, ולמרות שאת תוכלי לעזור וממש לתמוך, זה לעולם לא יראה לך 100% רגיל. ואני מבין את זה.

טל קר

New member
אוקי, עזרת לי לחשוב על סיבה נוספת

נשיקה בין שני גברים ובין שתי נשים נראית לי יותר רומנטית, כי היא פחות טריויאלית.

טל קר

New member
ככל שאדם יותר קרוב לנו, אז חשים

צביטה בלב מכל מה שיכול להרחיק אותו מאיתנו. אם את בטוחה שאת לא מאוהבת בו (כמו שאמרה לי חברה, להסתובב עם גייז לא מונע הסתבכות רגשית מצידך, רק מצידם), אז אולי פשוט את חוששת שקשרים שלו עם אחרים יכולים להרחיק ביניכם? אולי ביחסים שלך עם החברה את יותר בטוחה, כלומר שגם אם יהיה לה חבר שהקשר ביניכם לא יעלם, ואילו איתו הקשר יותר שביר, ולכן הצביטה יותר חזקה?

ShmupyGirl

New member
אמ...

יכול מאוד להיות... ז"א אנחנו כרגע גם ככה מרוחקים יותר.. לא יודעת...הכל כל כך מסובך....

למעלה