שאלה:

מצב
הנושא נעול.

barak67

New member
וזו התאומה לבית פיז'ו

צודק אבל כאמור זו הגרסה הישנה
וחוץ מזה אתה משוחד לגבי פיאט ,טיפה'לה לא? זו אחרי המתיחה ,קצת הבדל...
וזו התאומה לבית פיז'ו
פיז'ו אקספרט. במיוחד בשבילך ! אבל זה כבר לא קשור לתח"צ .(אלא אם כן כמו שאמרתי פעם קווים יקנו כמה כאלה)

אורי404

New member
זה שיש פיאט, זה ממש לא אומר שאני

צודק אבל כאמור זו הגרסה הישנה
וחוץ מזה אתה משוחד לגבי פיאט ,טיפה'לה לא? זו אחרי המתיחה ,קצת הבדל...
משוחד אליהם. האוטו הספציפי שיש (פונטו ספייס) הוא נחמד. מנגד, רב דגמי פיאט לא אמינים במיוחד, וכבר עדיף מכוניות גרמניות (פולקסוואגן או פורד). בכל מקרה, רכב החלומות שלי זה מיניואן קטן, כמו רנו מגאן סניק, אופל זפירה ורכבים שדומים אליהם. אלה מכוניות קצרות יחסית מבחוץ (לא ארוכות מרכב משפחתי רגיל עם 'שלוש קופסאות') וענקיים מבפנים.

barak67

New member
אתה צודק . בלי להכליל האמינות

משוחד אליהם. האוטו הספציפי שיש (פונטו ספייס) הוא נחמד. מנגד, רב דגמי פיאט לא אמינים במיוחד, וכבר עדיף מכוניות גרמניות (פולקסוואגן או פורד). בכל מקרה, רכב החלומות שלי זה מיניואן קטן, כמו רנו מגאן סניק, אופל זפירה ורכבים שדומים אליהם. אלה מכוניות קצרות יחסית מבחוץ (לא ארוכות מרכב משפחתי רגיל עם 'שלוש קופסאות') וענקיים מבפנים.
אצל פיאט לא בשמיים . אני חייב חוץ מהארופאיות שהזכרת שוב למען האיזון צריך להוסיף נציגה יפאנית מקבילה את הונדה FRV . כאן כבר חרגנו.........

אורי404

New member
../images/Emo45.gifבהחלט לא הייתי מתנגד. חשבון

אצל פיאט לא בשמיים . אני חייב חוץ מהארופאיות שהזכרת שוב למען האיזון צריך להוסיף נציגה יפאנית מקבילה את הונדה FRV . כאן כבר חרגנו.........
בהחלט לא הייתי מתנגד. חשבון
הבנק, לעומת זאת, מתנגד...

A r i e T

New member
אני לא מתכוון לספרינטר

העלתי פעם תמונה של ספרינטר לבן עם
מדבקות יונייטד.
אני לא מתכוון לספרינטר
יש לי תמונה שבה מציץ חלק קדמי של מרצדס מדגם הרבה יותר ישן בצבעי אדום אפור של יונייטד. ואגב, מצאתי גם תמונה שבה מופיע מרצדס O303 עם מרכב מקומי משנות ה80 (מס' פנימי 20636).

846

Active member
אוקיי, היו גם כאלה עם גימור של

אני לא מתכוון לספרינטר
יש לי תמונה שבה מציץ חלק קדמי של מרצדס מדגם הרבה יותר ישן בצבעי אדום אפור של יונייטד. ואגב, מצאתי גם תמונה שבה מופיע מרצדס O303 עם מרכב מקומי משנות ה80 (מס' פנימי 20636).
אוקיי, היו גם כאלה עם גימור של
VANHOOL. חלקם מסתובבים בבני-ברק. מה הרישוי של ה 0303?

מצב
הנושא נעול.
למעלה