שאלה

polop

New member
שאלה

אני רוהצ לעצב את החדר שלי ככה שיהיה יותר שמח יותר חמים (חום פיזי ונפשי), יותר עליז ושאני יוכל לקבל בו השראה (כי הריכוז שלי שואף לאפס). כל פעם שאני נכנס לחדרי בא לי לצאת ממנו , אני לא מסוגל ללמוד בחדר, ואני לא אוהב אותו. אני סטודנט וחשוב לי מאוד שאוכל להתרכז ולהרגיש נינוח בחדרי הפיצפון ,ממש ממש פיצפון כולל רק: מיטה (בחלק הצפוני),ארון (דרומי),שולחן(מערבי) ומדפים (מזרחי). החדר עצמו נמצא בחלק הצפון מערבי של הבית. ולצערי אני לא יכול לשנות את מיקומם של:המיטה ,הארון, השולחן והמדפים. תאריך לידה: 28.4.81 שעת לידה:4:50 מקום לידה: חיפה,ישראל אודה לך אם תכולי להמליץ לי מה כדי לי לשפר בחדר? תודה רבה אורן

חדר קטנטן- עזרה ראשונה../images/Emo24.gif

היי פלופ!!! לקח לי זמן לענות לך והרי התוצאה. כוון צפון מערב הוא מקומו של הגבר לכן אתה נמצא במקום הכי טוב בבית גם אם לא כל כך נעים לך שם. אז בוא נהפוך את זה לנעים יותר. בפינה הצפון מערבית בחדרך אתה יכול לתלות פעמון רוח ממתכת בעל 6 קנים. במערב על השולחן אני מציעה לך לשים מפה. לבחירתך בצבעים: לבן, זהב, כסף או צבעים וורודים וגווני אדמה. אפשר לערבב בין הצבעים לבחירתך. בצד הדרומי אם הארון עשוי עץ, זה מעולה. על הארון אפשר לשים מפה בצבעים לבחירתך:אדום, כתום, או ירוק אדום. ניתן להניח על הארון אגרטל עם 9 פרחי משי אדומים. במזרח אתה יכול לשים תמונות של עצים יער, עם מפל מים. שהתמונה תהיה פסטורלית ושלא יהיהו בה עננים, ולא שמש שוקעת. גם על צורת העלים עליך להקפיד שלא יהיהו עלים מחטניים. בצד דרום מזרח, שים צנצנת מלאה אורז, הכנס בה מעטפה אדומה שתכיל 9 מטבעות של עשר אגורות- המטבע בצבע זהב. סגור את הצנצנת במכסה. בחדר לא להכניס אלמנטים של מים. בצפון שים על המיטה כיסוי מיטה לבחירתך בגוונים של: כחול, לבן, זהב או כסף. בצפון מערב שזה איזור של הלימודים, אתה יכול לשים חפצים מקרמיקה קריסטלים, ולהשתמש בצבעים צהובים וחומים. ניתן לשים על הקיר תמונות של אנשים שהשאירו עליך את חותמם. בכוון דרום מערב המדבר על זוגיות: יש לשים 2 חפצים וורודים, או אלמנטים שמדברים על זוגיות, עשויים מקרמיקה. במרכז החדר כדאי לשים צלחת קטנה עם קריסטלים. בדרום אתה יכול לשים שטיח בצבע אדום. בהצלחה.

למעלה