שאלה

שאלה

תגידו אנשות\אנשים מהם הפרוקייקטים הבאים שלו? מה קורה איתו לאחרונה? עידכונים בבקשה וסתם למי שלא יודעת אני ניקול בת 18 אדוארד הוא בין השחקנים האהובים עליי יחד עם עוד כמה הסרט שלו שאני הכי אוהבת זה פייט קלאב כמובן והסרט הראשון שלו שראיתי נדמה לי... אמממ אמריקה איקס. יא או שזה היה לארי פלינט... העממ..

מיצי007

New member
ניקולטה

we love u
וולקאם לפורום
התבלבלת איזה סרט שלו ראית ראשון?טחחחח לא נורא. כרגע אדי שלנו יושב על התחת ומבלה במועדונים.אגב מועדונים,העדכון האחרון שיש לי להביא לכן על אדי זה שהוא נצפה במועדון עם חבורה של 5 בנות בניו יורק במועדון לגאים,השמועות אומרות שהיו לו שתי בחורות על הברכיים ועוד שלוש בצד ש"התנסו" בלנשק אחת את השנייה ואותו. אדי שלנו מתפרפר
,נהיה ילד רע מה
me likes it
כוסית שלי
ובפרוייקטים הוא עוסק בצד של הפקת סרטים יותר עכשיו מאז שהוא פתח את החברת הפקות שלו יחד עם סטואי(מלשמור אמונים...) ואחיו כשותף שקט. הוא צץ פתאום בפסטיבל סאנדנס השבוע עם מעיל כחול ומדליק ביותר כדי להציג את אחד הסרטים שהוא ישתתף בהפקתו. חוץ מזה הוא עובד על הסרט motherless brooklyn על בחור עם תסמונת טורט או משהו בסגנון ועוד על סרט מתח חדש fear itself ששניהם עתידים לצאת כביכול בסוף 2004 או תחילת 2005. עכשיו אני שואלת למה

למעלה