שאלה

שאלה

הילינג ומחזור משהו מציק לי. כל הזמן המחזורים סדירים וההורמונים מצוינים fsh די נמוך(אני בת 42) לפני 3 חודשים ביום קבלת הוסת עשיתי טיפול הילינג אצל מישהי שכנראה לא מקצועית.זו היתה גם התרשמותי תוך כדי הטיפול.. לאחר מכן הוסת הבאה הקדימה לי במס ימים. אחר כך היה מחזור רגיל 28 יום וכעת היה איחור של 3 ימים ווסת של מעט דימום. האם הילינג לא מוצלח יכול לשבש ולגרום נזק לשחלה...או לשבש מחזורים? אוףף

שיבוש המחזור והילינג

לפי מ בנית את ההתרשמות שלך מהטיפול שלה? מה היא עשתה שהוא לדעתך לא מקצועי? אני חושבת שיכול להיות שהילינג ישבש את המחזור החודשי שלך, אבל קשה לי להאמין שהוא יעשה נזק לשחלה. אולי. אבל ממש קשה לי להאמין. זו ההבנה שלי. תחשבי - מה זה הילינג? בהילינג המטפל הוא כלי, הוא לא משתמש באנרגיות שלו, אלא באנרגיות קוסמיות. האנרגיות האלה, לא יכולות לעשות נזק. אז אולי היא מתחברת לא נכון? אני לא יודעת, ממש קשה לי להאמין שבנאדם עושה טיפולי הילינג ולא יודע לאן להתחבר, זה מאוד בסיסי! הייתי שמחה אם היית מסבירה לי מה בדיוק הלך שם, זה היה עוזר לי להבין מה יכול היה להשתבש. לדוגמה - שימוש בקריסטלים, או צמחי מרפא, או ארומתרפיה כן יכול להזיק. בקיצור, שתפי עוד ואני אשתדל לענות לפי מיטב הבנתי ויכולתי. בכל מיקרה, שולחת לך ים של אהבה ושהכל יהיה בסדר!

היי

כן היא השתמשה בקריסטלים. הרושם שלי שהיא ממש לא מבינה..ביננו כל אחד יכול להדפיס לעצמו כרטיס ביקור. באתי לטיפול עם כאב בחזה-צקרת הלב. בסוף הטיפול אמרה לי לשאלתי שהצקרה חסומה לגמרי.יצאתי ממש לא מאזנת משם.ועם צקרה חסומה... היא בכלל לא נתנה את הדעת והלכה איתי על עבודה על צקרת המין.

צ'קרת הלב וצ'קרת המין

אולי היתה לה סיבה להתעסק דווקא עם צ'קרת המין? להבנתי, צ'אקרות נחסמות לרוב מלמטה. התדרים שלהן הולכים ועולים. אם צ'אקרת הלב חסומה, יש מקום לבדוק מה קורה עם הצ'קרות התחתונות לה, ואולי כדאי להתחיל דווקא מצ'קרת הבסיס? אני לא יודעת. קריסטלים יכולים חופשי להוציא מאיזון. אבל נזק לשחלה זה עדיין קצת חמור ממה שהייתי חושבת שיכול לקרות! אני לא מנסה לסנגר על המטפלת שלא מצאה חן בעינייך, גם אני הולכת לטיפולים באופן קבוע וזוכרת כמה מטפלים שממש לא עשו עליי רושם טוב, ולא הייתי הולכת אליהם שוב. אבל, צריך להכיר בזה, שאם הגעת אליה, היה לה מה לתת לך. מה קיבלת ממנה? אני מקווה מאוד שהפגישות הבאות שיהיו לך יהיו עם מטפלים שיותר יעוררו בך אמון! זה מאוד חשוב... וגם נעים

yosef 30

New member
יש עוד דרך להסתכל על מה שקורה לך

ראשית אני חושב שאת צריכה לבדוק עם עצמך מדוע עלתה בך התנקדות לקבל את המטפלת שלך? אני לא אומר שחייבים להתחבר לכל אחד, אבל בהחלט כדאי ורצוי לראות האם המטפל מעורר בי משהו שאני לא אוהבת בתוך עצמי או שהוא או היא מזכירים לי בנוכחות או בהתנגות שלהם מישהו ? יכול להיות שהיא כן עשתה לך טיפול אנרגטי נכון, ומה שקורה כתוצאה מהטיפול שעולים בך דברים שהיו תקועים שם ועכשיו הם על פני השטח וכנראה מפריעים לזרימה תקינה של המחזוריות שלך בגוף. אולי את צריכה להמשיך ללכת לטיפול בהילינג ולראות מה ממשיך לעלות שם. אישית אני לא חושב שבטיפול אחד יאזנו לך במאה אחוזים את הצ'אקרות זה תהליך שלומדים בו לאט לאט לשחרר ולנקות את הגוף ואת ההאנרגיה שלנו וכך להגיע לאיזון. האנרגיה זה כמו שריר, עושים מסאג' מרגישים מאוד טוב מאוד משוחררים אבל לא לשכוח שאחרי המסאג' אנחנו חוזרים למציאות הרגילה שלנו ואם לא נשנה דפוסים ישניים שהכאב יחזור והתחושה הלא נעימה תחזור גם היא לגוף. הילינג זה תהליך. ניסית לדבר עם המטפלת? העלית לפניה את שאלותייך? העבודה היא לא רק של המטשפל אלא גם של המטופל. ובהצלחה לפורום החדש זה בהחלט חשוב שיהיה בתפוז פורום כלכך חשוב. בהצלחה עומר. שיהיה שבוע טוב ומבורך לכולם באהבה
יוסף.

yosef 30

New member
נועם@בת נשמתי האהובה

אני גם שמייח שאת חלק מהפורום ותמיד תמיד שמיייייייח לראות אותך. מקווה שניפגש כאן והרבה אוהב
יוסף.

קריסטלים שמוציאים מאיזון

קודם כל, שתדעי לך שאני מסכימה עם יוסף. להבנתי, אם הגעת אליה, סימן שיש לה משהו שאת צריכה, ואני לא בטוחה שכבא מצאת מהו. יכול להיות שהשיעור שלך הוא גם שיעור באינטואיציה - שהגעת למקום לא מתאים ובפעם הבאה את צריכה לשנות את הדרך לבחון מטפלים, אבל בכל מיקרה - אני מצטרפת להרגשה שאת בוחרת להתעלם מהשיעור. ולגבי קריסטלים, אני אסביר. קריסטלים הם ייצורים עצמתיים, והם לא שואלים שאלות, בניגוד לאנרגיה של ההילינג. מה הכוונה? הכוונה, היא שלקריסטל יש אופי, והוא מפיץ אותו. האחריות היא של ההילר, להניח על המטופל קריסטל שמתאים באופי שלו למטרות המטפל/המטופל. אני אתן דוגמה: קריסטל בעל תדר גבוה ועוצמתי יחסית, שמונח על צ'אקרה חסומה לגמרי, יגרום שם מערבולות אימתניות של אנרגיה. התוצאה הפיסית יכולה להיות הצפה של תחושות וזכרונות שלא בטוח שהמטופל ערוך להתמודד איתם. הדרך הנכונה: להכיר את תכונות הקריסטלים, לא להניח קריסטל עוצמתי מאוד במקום רגיש מאוד אצל המטופל, אלא לעשות תהליך שבו מניחים קודם אנרגיה עדינה ושקטה ונותנים לדברים העליונים לצוף החוצה, ורק לאט לאט מגיעים גם לחזקים מאוד, אלה שיציפו את הדברים העמוקים יותר, אחרי שחלק מהג'יפה כבר התפנה, והמטופל סיגל לעצמו דפוסים של התמודדות. בסדר?

אנרגיות בטיפול

את יודעת מה, כל טיפול באנרגיות, כמו מסז' או טיפול בכדורים, משפיע לאיזו תקופה, ואם דפוסי ההתנהגות לא משתנים - החסימות חוזרות לאותם מקומות וכלום לא משתנה. זו אבחנה יפה מאוד, האבחנה שעשית, אני מקווה שאת מבינה את הגדולה שלה, כי זה מאוד נכון לא רק לגבי הקריסטלים, אלא לגבי כל טיפול. זאת המשמעות של אחריות אישית של מטופל למצב שלו. ולשאלתך, בקיצור ובלי התמרחויות - כן, בוודאי. רק כמה ימים והכל יחזור לקדמותו. אני חושבת ששיא הריאקציות צריך לבוא כיומיים לאחר הטיפול. שלושה ימים אחר כך הדברים שוככים לאט לאט. ואז, או שחוזרים על הטיפול, או שמשלבים טיפול עם דרך לכיוון מודעות ואיזון, ואז את "על הסוס"..

למעלה