שאלה

roni elgarbi

New member
שאלה

שלום לכולם . אני עתודאי במסגרת העתודה האקדמאית של צה"ל, אני בן 21 והתגייסתי לפני חמישה חודשים. יש לפני שירות של שלוש שנים וחובה ועוד שלוש שנים קבע בחישוב זריז יוצא שאני חתום עד 2011. השאלה זה איך אפשר לקיים קשר נורמאלי או בכלל להתחיל קשר כזה אם היציאות הן 11/3??? תודה רבה וחג שמח...

רינת 26

New member
תנסה ותראה....

רע בטח לא יצא מזה... אם תראה את תאריך השחרור שלך ככזה שמגביל אותך במחינת זוגיות, לא תגיע לשום מקום... אתה צריך לראות, עם הכניסה לקבע, את הצבא כמקום עבודה ולא כ"צבא". כה יהיה לך יותר קל לעכל את התת"ש.... בהצלחה

candybox

New member
וואי, וואי...

עוד לא התחלת וכבר אתה נשמע מיואש... דבר ראשון, לדעתי, זה להיות קצת יותר אופטימי! ברור שאפשר! אייך/מתי/כמה ולמה... כל זאת כאשר זה יהיה רלוונטי יותר. אני מאמינה שאפשר להתגבר על המון, אם לא על הכל. חג שמח גם לך ובהצלחה

roni elgarbi

New member
תראי

היאוש בא מסיבה פשוטה מאוד, צבא זה לא מה שחשבתי שזה. והעבודה של חפ"ש היא מסריחה, אומנם בעזרת ה' אני מתחיל באוגוסט הקרוב בה"ד 1 אבל בינתיים לקום לעבות עמדות בארבע לפנות בוקר לא מוסיף כל כך להרגשה הכללית שלי לגבי צה"ל ( בהזדמנות חגיגית זו הרשו לי לאחל לכל רצועת עזה שתשרף קליל). מה גם שפתאום בפז"ם הקצר שעברתי גיליתי שהשירות בצבא הוא לא זמן אופטימלי למערכות יחסים. ואני אומר את זה לפי החברה האחרונה שהייתה לי לפני שהתגייסתי. לקח לנו בערך שבועיים מהיום שהתגייסתי להפרד. זה שבשלב כלשהוא השירות מתחיל להכנס לסטטוס של עבודה או קריירה או כל דבר אחר, לא משנה את העובדה שאתה מבלה בקושי זמן בבית. ולדעתי כאן מתחילות הבעיות... הלוואי שאני טועה... חג שמח לכולם...

T i k t a k i t

New member
לאט לאט......../images/Emo13.gif

ראשית נתחיל מהסוף:זה שאתה חתום קבע עד שנת אלפיים ולא חשוב מה ,זה לא אומר שזו השנה בה תשתחרר.למעשה אחוז ניכר מקציני העתודה האקדמית כלל לא עושים שירות קבע-כי אין תקני קבע או בגלל סיבות אחרות. ועוד:שום דבר לא אומר שכל שירותך הצבאי תהיינה לך אותן יציאות
,הכל משתנה . תכל'ס,אם לקצינים קרביים שיוצאים בטח פחות טוב מ11/3 ,יש משפחות ,אין שום סיבה לשאר האנשים לא יהיה . מכירה מקרוב מאוד מאוד זוג שאמנם איש מהם לא שירת בקבע-אך שירתו בצבא במקומות שונים ולאחר מכן למדו במקומות שונים....האם אתה חושב שהם התראו יותר בפעם בשבוע במשך כ7 שנים? לא-אבל בשביל מה יש טלפון
...הקשר נשמר ,חי קיים והם מתחתנים בקרוב. הכל עניין של רצון ושל התאמה ואהבה...לא של תנאי שירות.

למעלה