שאלה.. :)

שאלה.. :)

איך קוראים לשחקנית שמשחקת את מיקה? איפה עוד היא שיחקה לפני השמינייה?

EliranMaor

New member
תשובה...:)

מיקה - שירה וילנסקי בת עשירים- אמה אשת עסקים, ואביה – איש טלוויזיה. פסנתרנית ומוזיקאית מחוננת, עקשנית ומרדנית. בת יחידה שהקשר עם אבי ישנה את תפישת עולמה. ומה בחיים? בחיים שירה וילנסקי היא בת 21, למדה בתיכון מקיף ה' בראשון לציון. שיחקה תפקיד אורח ב"מיכאלה" ובסרט "כנפיים שבורות". חוץ מזה היא גם השתתפה בפרסומת לקוקה קולה, וירג'ין דרינקס, מירס מוטורולה, מסטיק must ופלאפון. שירה חולמת על חופשות בחו"ל ולראות עולם, וממליצה לכם לעשות בדיוק אותו דבר, כבר מהחופש הגדול הקרוב. [לפי אתר ערוץ הילדים]

מישהו יודע במקרה בתור מי היא שיחקה

ב"מיכאלה"? כי לא זכור לי שראיתי אותה שם......אני משתגעת מנסיונות להיזכר.....ואני לא מצליחה

אההההההההה נזכרתי!!!!!!!!!!!!!!!

היא הייתה חברה של מיה.. היא הייתה בסוכנות דוגמניות הזאת של סילבי ואז היא עברה ל"סוכנות" של דן אקריש (:) והיא התנשקה איתו גם וזה. עכשיו עליתי על זה P:

וואלה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וואי נכווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן תודה

niromy

New member
סוף סוף!!!

אני כבר 4 ימים מנסה להבין מאיפה אני מכירה אותה!! חח ותגידו רק לי היא מזכירה קצת את מיקה שדה שהייתה בכוכב נולד 2? הבלונדה המתולתלת עם הגיטרה

אוף היא הייתה לי כל כך מוכרת..

וואי, היא מדהימה.. היא מהממת. איזה תפקיד אורח היה לה במיכאלה? מישהו יודע?

למעלה