שאלה..

שאלה..

ולא מתוך רצון להרגיז, אלא מתוך נסיון להבין את הפורום. אני מאוד אלרגנית. כך גם כל משפחתי, לצערי הרב גם בני הקטן כזה. מטרותיו של הפורום מדברות אל ליבי, ואשמח לקחת חלק. יחד עם זאת, לי מאוד ברור שלרפואה הקונבנציונאלית אין את הפתרון האמיתי לכך. לעומת זאת, החוויה שלי מהרפואה המשלימה (וספציפית לנושא האלרגיות שיטה בשם IPAC), היא של היעלמות הסימפטומים לגמרי. אני לא באה לפרסם אף אחד באופן מכוון. רק רציתי להבין/ לדעת / לשמוע מדוע פונים כל כך הרבה לרפואה הקונבנציונלית? והסיפור של אחותי למקרה זה: אחותי הייתה אלרגית לחלב בצורה מאוד קשה (אישפוז מיידי לאחר שהיא אכלה חלב). אסור היה לה גם לאכול בקר וכו'. אחרי שהיא טופלה בשיטה (אני חייבת לציין שזה ארך מספר שנים) היא אכן הפסיקה להיות אלרגית לחלב. היום היא אוכלת מוצרי חלב בלי בעיה. ולא, לא מדובר כאן על אלרגיית ילדות לעומת בגרות. אחותי לא אכלה חלב מגיל 7 עד גיל 20+. אשמח לתגובות, שאלות הע(א)רות...

Eitan O

New member
הבהברה

הפורום משמש מקום מפגש וירטואלי לציבור (מסתבר לא קטן) אשר המכנה המשותף שלו הוא אלרגיות למזון. את מוזמנת לשתף את כולם בניסיון מוצלח שלך בטיפול בלתי קונבנציונלי - למה לא? לשמחתנו, מספר רופאים מהמובילים בתחום אלרגיות למזון, עונים מרצונם החופשי על סוגיות שונות שמועלות בפורום - ואני חושב שאנחנו חייבים להם תודות ומקווים שהם ימשיכו ללוות אותנו.

הפניה לרופאה מערבית היא טבעית לאדם

שחונך פה וגדל פה. בסין זה לא קורה באותה נחישות ואמונה. אני מסכימה איתך שדווקא בתחום האלרגיות, הרפואה המשלימה חזקה מהרפואה המערבית, בעיקר לטווח הארוך.

שלום יעל עיני

הי, נשמע מעניין,את יכולה לתת קצת יותר פרטים על השיטה? כיצד היא פועלת? מה תכיפות הטיפולים וכו'. תודה,חלי.

רק כמטופלת...

זוהי שיטה שהביא לארץ בחור בשם עדי שאנן. אני לא יודעת להגיד לך כיצד היא פועלת. ממה שאני יודעת, הרעיון הוא למחוק את הזיכרון של האלרגיה ולבנות זיכרון חדש. תכיפות הטיפולים- תלוי בך. אני התחלתי בפעם בשבוע, וירדתי לפעם בשבועיים. בשיטה עושים לך איבחון של האלרגיות, וקובעים לך דרך טיפול. אני אישית ממליצה בחום. אחותי הייתה אלרגית קשה לחלב, והיום אין לה בעיה לאכול את כל מוצרי החלב ללא תופעות לוואי. יש מרפאה ראשית בחיפה ובתל אביב. יש אתר באינטרנט. וחוץ מזה, יש מטפלים שונים בנושא ברחבי הארץ. המון בריאות. יעל

תודה

תודה על תשובתך, את יכולה לציין שם וטלפון של המרפאה? אני אנסה ליצור קשר ולהחכים קצת יותר בנושא השיטה. תודה.

למעלה