שאלה...

HOTTY

New member
שאלה...

בניגוד לשני ילדי הגדולים, את הילד השלישי אני רוצה לתכנן. הייתי רוצה לדעת מה עלי לעשות כדי ללדת בחודש יוני 2003. בנוסף, האם מישהו מכיר מתכון טוב לעשיית בנות?

צופיה**

New member
מה שאמרו לי פעם......

שהאישה תהיה למעלה ביחסי המין- הסיבה היא משהו עם הזרעים של הגבר- אני לא ממש זוכרת אבל הזרע שממנו יצא בת יש לו יותר כוח לעלות כלפי מעלה והוא שורד יותר מאשר זרע זיכרי שהוא עצל יותר. אין לי מושג אם זה נכון אבל שווה לנסות...

צופיה**

New member
התבלבלתי.....זה הפוך....עדיף שתראי ../images/Emo5.gif

בלינק שנתנה מנהלת הפורום

anat_i

New member
צופיה צודקת

ובכתבה הם טעו. מה שכתוב בסוגריים זה ההסבר הנכון, וסותר את מה שנאמר. צריך להיות בדיוק הפוך.

HOTTY

New member
תודה רבה לכם...

באמת עכשיו שאני נזכרת... אז כך עשיתי את ביתי הגדולה, אכלתי הרבה דיברי חלב ונתתי לבעלי "לעשות את העבודה". בבן הגדול, זה היה שונה. מ ת ה לעוד בת!

טל66

New member
אני דווקא רציתי רק בת...אבל

יצא לי בן ועכשיו אני כבר לא רוצה בנות כי הוא כל כך חמוד ! רוצה רק בנים. טל

HOTTY

New member
לי יש משני המינים

אבל בנות... זה משהו אחר! תראי כשתהיה לך...

anat_i

New member
בנים!

טל, חיזקי ואימצי! בתור אמא לשני בנים (והשלישי בדרך...) אני יכולה לומר שבנים זה אחלה ושאף אחד לא יבלבל לך ת´מוח. ענת

natali323

New member
מתכון לבנות

יש לי 2 בנים ובת המתכון שלי הוא מסבתא זקנה וחכמה שלחשה לי בסוד(שאף אחד לא ישמע) בנים זה תוצאה של אורגזמה ראשונה של האישה ובנות זה תוצאה של אורגזמה ראשונה של הגבר,כשרצויי מאוד שהאישה לא תגיע לאורגזמה בכלל. לא יודעת כמה זה מדעי אבל אצלי זה עבד. תודה סבתא זקנה וטובה.

anat_i

New member
ממש לא שטויות

וקשור לעניין של החומציות והבסיסיות. בכל מקרה - כל השיטות האלה הן רק בבחינת הגברת הסיכויים ולא מבטיח שום דבר.

natali323

New member
למה שטויות???????

ניסית? אני ניסיתי, והצלחתייייייייי תנסי גם את

HOTTY

New member
זה נכון, כך כתוב גם בתורה

"אישה כי תזריע..." אני מוכנה "להקריב" אורגזמה אחת למען המטרה!

natali323

New member
אחת?

אני הקרבתי חודש ימים של אורגזות והחיים נראים אחרת עם ילדה מקסימה אחרי 2 בנים נהדרים תנסו בנות,שווה כל רגע

למעלה