שאלה

wingate

New member
ממש לא

זה פשוט אומר שהוא לא ידע מה הוא עושה. א-סקס הוא לא מישהו שרוצה מין ולא מצליח לגמור. א-סקס הוא מישהו שלא מנסה, מחוסר עניין. אם התעניינת ונהנית ורצית וחשבת על זה, את מינית שהייתה לה חוויה לא מושלמת.

korpiklaani

New member
לא

זה בעיה פיזית בעיקר מאחר והגבר שהיית עימו לא נגע בך במקומות הנכונים שיביאו אותך לזה

montana5blue

New member
אבל...

אני חייבת להגיד אבל שמצאתי את עצמי יותר נהנת לשכב מחובקת עם בחור מאשר הסקס עצמו.. אז אולי אני חושבת שאם אני אשכב עם מישהו שיש לי אליו רגשות אני כן אצליח לגמור כי כשאני עם גבר אני מעדופה להתחבק ולהתנשק איתו מאשר לקיים איתו יחסי מין...

korpiklaani

New member
??

את מנסה לשכנע את עצמך? אין כאן תנאי קבלה- את יכולה להשאר כאן בלי קשר למי שאת זה לא נשמע שאת א-מינית- בכל מקרה..

AssafR

New member
זה לא כל-כך חריג, את יודעת

משתמע מדבריך שלא נהנית ממין ללא רגשות, אבל את חושדת שאם יהיו רגשות תיהני יותר. אני ממש לא מומחה ולא מדבר מידע "תיאורטי" מבוסס, אבל זה נשמע ממש לא נדיר, במיוחד אצל נשים ובמיוחד בגיל ובנסיון נמוכים. מין הוא שטח סבוך, והוא הרבה מעבר לטכניקה, סטופר, וסנטימטרים. הוא נקודת מפגש של רגשות, יכולת להשתחרר, התגברות על עכבות, והרבה דברים נוספים. דבר ידוע הוא שנשים צריכות להשקיע יותר זמן בלימוד הגוף שלהן ובלימוד טכניקות ההנאה (בעוד שאצל גברים הגירוי והאורגזמה בד"כ מגיעים בקלות רבה). באופן כללי, יש נשים שבצעירותן היו פרועות ועם הגיל נרגעו ומצאו יותר סיפוק בענינים כמו קאריירה, משפחה, מערכת יחסים עמוקה, ועוד. מצד שני יש נשים שבצעירותן היו ביישניות ומעוכבות אבל עם הזמן למדו ליהנות יותר מהחיים, וגם ממין. כאלה שבגיל צעיר היו מקיימות יחסים רק מתוך אהבה ולאחר זמן "הבשלה" ארוך, ובגיל מבוגר ובשל יותר גם מתוך "סתם" צורך גופני. דוגמה קלאסית - הנסיכה דיאנה כשהתחתנה עם צ'ארלס היתה בחורה ביישנית ובתולה בת 19. אי אפשר להשוות אותה לאשה שהיתה לקראת סוף חייה בת 30+ שילדה שני ילדיםי. מן הסתם השנים ביגרו אותה והיא הבינה הרבה דברים, כולל את אפסותו של בעלה ושל הנישואים שלהם, וניהלה כמה רומאנים לוהטים, מן הסתם כי חיי הנישואים שלה היו במצב רע מאד.

AssafR

New member
אגב, תשובה מוסמכת יותר

ניתן לקרוא כאן , בטור ב-YNET . כותבת התשובה היא פסיכולוגית ומטפלת מינית מוסמכת.

למעלה