שאלה

carey2

New member
שאלה

בוקר טוב שעות הבוקר שלי הם סרט איימה אני קמה בבוקר בלי חשק לחיים ,כאילו שהורמון אחד משבש לי את הרגשות והתחושות ,אני חסרת מוטיבציה לקום בבוקר , כל הפחדים מופיעים אצלי ואומרים לי אין לך למה לקום, זה מזכיר לי פרק מסיינפלד כאשר קרמר שואל את גורג,"יש לך סיבה להתעורר בבוקר?" וכל השאלות שקרמר שואל את גורג ,גורג עונה תשובה שלילית, מה עושים כדי שנתעורר עם חיוך אולי נחכה לאהבה שתדפוק בדלת,אז יגידו זאת תלות או פשוט אתם מכירים פתרון שאני לא מודעת לו

המלצה

כמובן שאם תמצאי עבודה יהיה זה יותר קל, אך כרגע את צריכה לתכנן לעצמך כמה דברים מסויימים לעשות לבוקר ככה תרגישי מחוייבת לקום מוקדם,בנוסף תקבעי לעצמך שעה ותעשי כל מאמץ לעמוד ביעד. כמו כן אם תלכי לישון מאוחר מדי אל תתאכזבי שלא קמת בזמן ולא היה לך מוטיבציה. בברכה

Gali112

New member
אולי כדאי לאמץ עשיה נעימה

כמו להתעורר קצת יותר מוקדם ולקרוא במיטה, קפה טוב , מקלחת נעימה עם סבון ריחני,

אנילה1

New member
carey2 יכול להיות שהשינה שלך

משובשת מכל סיבה שהיא. כדאי לבדוק עם רופא.

gilmaor

New member
תראי אני לא מומחית או משהו כזה אבל

- שכל בוקר התעוררתי עם כל הפחדים שבעולם מלווים בתחושת מועקה והדבר ביחיד שהתחשק לי זה להסתובב ולהמשיך לישון זה לא בדיחה - אבל באמת יש בזה משהו הורמנלי .. אני בזמנו עשיתי בדיקות וגילו אצלי רמה מופרזת של קורטיזול שמופרש בשעות הבוקר כתוצאה מלחץ - לחץ נפשי ... לא ברור ממה -זה לא שיש לי חובות ובעיות על הראש - מסתבר שעצם עובדת היותי רווקה וקצת "תקועה" בעבודה הלחיצה אותי מאוד וזה גורם ל"דיכאון" של הבוקר (לא תאמיני אבל יש מלא מחקרים בנושא) בקיצר - אומגה 3 המנעות מקפאין תרגילי נשימה הקלו לקחתי את עצמי בידיים התחלתי להתאמן החלפתי עבודה חיפשתי דירה - אבל מה שבסוף פתר את הבעיה זה שמצאתי אהבה פטתי אבל אין מה לעשות - הפכתי ממומיה חסרת חיים להיפר אקטיבית חסרת תקנה בקייצר - לא יודעת אם זה המקרה שלך אבל קבלי עצה - הכל בראש ועיניין של החלטה - תתחילי לדחוף דבר יוביל לדבר ויהיה בסדר .. מבטיחה

למעלה