שאלה

רוזט

New member
שאלה

מה לעשות להצלחת בית? מכשעברתי לדירה שאני גרה בה היום, הכל לא מסתדר, ואם במקרה יוצא משהו טוב, רק מתחיל צעד אחד קדימה, ופתאום נסוגים שלושה צעדים, איך שומרים על הבית? איך מטהרים בית? מה עושים להצלחה ? תודה יום טוב

רסקול

New member
וולאיייי

טיהורי בית בע"מ - יש עשרות אם לא יותר מכשות-מכשפים שתמורת כמה ג'ובות טובות יטהרו לך אותו, לא חסרים יועצי פנג-שווי שישחטו את חשבון הבנק שלך. כיוון שהדברים נכתבים בכלליות אין לנו קצה קצהו של מושג מה מצליח ומה נכשל.

TAINTED SAINT

New member
נו,את זה לא עשיתי מזמן....

לפני שנים הייתה לי ידידה שטענה שהדירה השכורה שעברה אליה מקוללת,בביקורי בדירה אכן חשתי בכך שהמקום זקוק לטיהור מיידי,ניתן היה לחוש שמשהו בדירה היה ממש טעון באנרגיות שליליות,היו לה עוד שתי שותפות לדירה שגם הן התלוננו באוזניי על כך שהן חשות באנרגיות השליליות ומכיוון ואינני מאמין בדחיית דברים,אלא בלפתור את הבעייה לאלתר,עליתי על אופנועי הנאמן [והחלוד קמעה] ונסעתי אל המרכול הקרוב ומשם לביתי על מנת להביא את האביזרים הדרושים לטקס "טיהור הבית". בין השאר הבאתי עמי פוחלץ של דג ה"אבו-נפחא",תריסר נרות אדומים,שני בקבוקי וודקה "סמירנוף"[רד ליבל],בקבוק מיץ אשכוליות אחד,ספר על טקסי "וודו"[אבד לצערי עם השנים],קטורת משובחת,ניירות גלגול ועוד מספר פריטים החיוניים לטכסים שכאלו. ויתרנו על ללכת למקווה והסתפקנו במקלחת יסודית,לאחר מכן התחלנו בטכס. לצערי לא זכור לי הרבה,נאבקנו באנרגיות השליליות בכל כוחנו לצלילי JOAN BAEZ ברקע,לאור נרות,המאבק ברוע היה ממושך ומצמיא.....אך נערכתי לכך מראש,ופתחנו את הבקבוק הראשון של הוודקה ואת מיץ האשכוליות.....מרוב מאמץ התחלנו להזיע !!! כפי שאמרתי,מעט זכור לי מאותו הלילה,ריח הקטורת מעורר בי עד היום אסוציאציות הקשורות בצללים המרקדים על הקירות וסטודנטיות מעורטלות.... בבוקר,[ליתר דיוק ,אחר הצהריים] התעוררנו על הרצפה וניסינו להבין את שקרה שם בדיוק,לא היה ספק שהאנרגיות השליליות נעלמו לחלוטין,הדבר המצער היחיד היה שבעקבות אותו לילה,השותפה המבוגרת ביותר לדירה[סטודנטית לפילוסופיה שאז הייתה בת 29] החליטה לעזוב לאחר ולא יכלה להשלים עם דברים מסויימים שגילתה בעצמה באותו הלילה,עצוב היה לראות בחורה כה אינטיליגנטית המתכחשת לנטיות מסוימות שאין בהן כל פסול.... זה היה טכס טיהור הבית היחיד שערכתי בצעירותי,כל שיכול אני לומר לך הוא שאין חזק מכוחה של האהבה,אל תבזבזי כספך על שרלטנים למיניהם,קצת קטורת טובה,מוסיקה מרגיעה,נרות,בקבוק סמירנוף,מיץ אשכוליות,יותר מזה לא צריך. את זאת שקובעת איך ביתך יחוש בשבילך,אם תחשבי עליו בצורה חיובית, הכל לבסוף יסתדר,מכסימום חמסה אחת או שתיים על הקיר,אם לא יעזרו,לפחות לא יזיקו.... ואם תחליטי שאת עוזבת ומשכירה את הבית לסטודנטיות,הפוחלץ של ה"אבו-נפחא" עדיין אצלי,והן תמיד יכולות לאתר אותי דרך הפורום הזה..... שאי ברכה,ומספיק עם המחשבות השליליות,לחייך עכשיו......יופי !!! ביי

למעלה