שאלה

Lord VoIdemort

New member
שאלה

נגיד אני קונה מוצר באיביי, לא משנה מה המחיר. איך אני יכול להיות בטוח ב100% שהמוצר יסופק? מה קורה אם המוכר יגיד שהוא לא רוצה לשלוח את המוצר? הכסף ששילמתי יילך אליו או שתיהיה דרך להחזיר אותו?

geru

New member
תשובה....

כל מוכר שנרשם לאיביי מתחייב לשלוח את המוצר שהוא פירסם... למרום שישנם גניבות חשבון ואז זה בעיה (המוצרים הבעייתים הם המוצרים היקרים). כמו כן חובה על הקונה לבדוק את הפידבק של המוכר ולראות אם קיבל פידבקים שליליים, גם אם יש לו פידבק של מאה אחוז יש לבדוק שזה כולל גם מכירות ולא רק קניות. בתשלום בפייפאל יש אפשרות לבקש את הכסף חזרה תוך 60 יום.

ACE OF SPADES

New member
עלית על הסיבה למה כולם משתמשים

ב-PAYPAL , טוב רק אחת הסיבות : על כל רכישה שלך דרך PAYPAL אתה מבוטח בכ-200$ , כלומר אם המוכר לא מספק הוכחת משלוח (מספר מעקב של שילוח וכו) אז אתה יכל לדרוש את הכסף בחזרה מפיי פל , תוך 60 יום תקבל אותו. תשים לב שיש מוכרים שאם אתה רוכש דרכם אתה תהיה מבוטח עד סכום של 2000$ (מוכרים מאמריקה בלבד ולא כולם). אבל חבל להיכנס בכלל לקרבות על הכסף שלך , תבדוק את המוכר (פידבקים) , תראה כמה הוא מכר ואיך דף המכירה נראה לך , ותפעיל שיקול דעת. מקסימום אתה לא בטוח , תפרסם את דף המכירה בפורום ונעזור לך .

Lord VoIdemort

New member
אה, מעולה :]

עוד שאלה, אני רוצה לקנות דברים של הסדרה הישרדות באיביי (כן, כמו הוולדמורט השני שפה XD), השאלה שלי היא האם כדי להצטרף לפייפל אני אוכל לבקש מאמא שלי להכניס את המספר ישראכארט שלה או שצריך כרטיס בינלאומי או מה, ואם זה עולה דמי רישום לשם.

Lord VoIdemort

New member
ועוד אחת אחרונה../images/Emo3.gif

מי משלם על משלוח המוצרים ועל מע"מ והמכס והכל? המוכר או הקונה?

הקונה משלם על הכל

משלוח משלם למוכר עצמו. מכס ומע"מ לשלטונות המדינה אליה נשלח המוצר.

למעלה