שאלה

שאלה

שאלה
אהלן גילי,
אני מתייעץ כאן בפורום מאחר שאני מרגיש שלא תמיד נאמרת כל האמת במכון.
אני מטופל מזה שנתיים - עשיתי טיפולים ברגליים,ידייים,ישבן, צוואר וחזה/בטן.
תופעה אחת מטרידה מאפילה על כל תוצאות הטיפולים. אין ספק שברגליים ובחזה בטן אני רואה תוצאות מעולות - השיער הפך דק, וצומח רק אחרי ארבעה חודשים לפחות. עם זאת, תופעה שכל הזמן מנסים להתעלם ממנה או לפטור אותה עם התשובה השכיחה "אזור הורמונלי" היא התפשטות השיעור, בייחוד באזור הצוואר הידיים והחזה. מטיפול לטיפול הגדילה מתפשטת ומגיעה למקומות שמעולם לא צמח בהם שיער. אשמח לדעת האם יש טיפול *אמיתי* שיוכל לסייע בבעיה זו.
תודה רבה!

תשובה לגבי הסרת שיער

שאלה
אהלן גילי,
אני מתייעץ כאן בפורום מאחר שאני מרגיש שלא תמיד נאמרת כל האמת במכון.
אני מטופל מזה שנתיים - עשיתי טיפולים ברגליים,ידייים,ישבן, צוואר וחזה/בטן.
תופעה אחת מטרידה מאפילה על כל תוצאות הטיפולים. אין ספק שברגליים ובחזה בטן אני רואה תוצאות מעולות - השיער הפך דק, וצומח רק אחרי ארבעה חודשים לפחות. עם זאת, תופעה שכל הזמן מנסים להתעלם ממנה או לפטור אותה עם התשובה השכיחה "אזור הורמונלי" היא התפשטות השיעור, בייחוד באזור הצוואר הידיים והחזה. מטיפול לטיפול הגדילה מתפשטת ומגיעה למקומות שמעולם לא צמח בהם שיער. אשמח לדעת האם יש טיפול *אמיתי* שיוכל לסייע בבעיה זו.
תודה רבה!
תשובה לגבי הסרת שיער
היי
לא כל הגוף הוא מתנהג בצורה הורמונלית מבחינת צמיחת השיער,ישנם איזורים ברורים שהם הורמונליים כמו גב כתפיים,ידיים עליוניות,,,אצל נשים זה איזור כתפים פנים חזה,אין שום הבטחה להסיר את השיער לצמיתות חוץ מאשר באפילציה,מכיוון שאפילציה ממקודת ומכוונת לשיערה בודדת אז הטיפול הוא מוצלח ובטוח להיפטר מהשיערות לצמיתות,כלומר החום ממוקד לשיערה ולא מתפשט לכל האיזור שעלול להצמיח שיער,

למעלה